Titcoin - co to takiego?

Co powiecie na płacenie... biustem?

Titcoin - co to takiego?

Zapewne niejedna z was przyzna się do tego, że czasem zapomina o gotówce, ponieważ jest przyzwyczajona do płacenia za pomocą karty, czy telefonu. Zapowiada się jednak prawdziwa rewolucja - płacenie biustem.

Zobaczcie także: Kłopotliwy duży biust

Pornhub postanowił wprowadzić na rynek elektronicznych płatności prawdziwą rewolucję - titcoin. Jeden z pubów w Amsterdamie jako pierwszy sprawdzi działanie płatności za pomocą titcoinów.

Na czym polega titcoin?

Kobiety, które zamówią piwo, będą mogły zgłosić barmanowi, że chcą zapłacić titcoinami. Wtedy to barman uruchomi aplikację, a kobieta będzie musiała odsłonić piersi, by mężczyzna mógł zrobić im zdjęcie i zamieścić w serwisie Pornhub. Za pomoca titcoinów nie tylko będzie można płacić, ale dzięki nim panie otrzymają zniżki w sklepach stacjonarnych i internetowych. 

Zobaczcie także: Kto i jak często patrzy na Twój biust?

Ten pomysł wzbudza sporo kontrowersji, ale Pornhub zaznacza, że część z dochodu chce przeznaczyć na rozwój badań nad rakiem piersi.

Chciałybyście aby w Polsce także pojawiła się możliwość płacenia za pomocą zdjęć nagich piersi? Skorzystałybyście z takiej możliwości?Zobaczcie także:Foto: Shutterstock

Dodał(a): Anka P. , Czwartek 01.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Glupie baby wszystko dla siana zrobia, zero honoru
Dodano: 2015-12-28 14:06:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nie
Dodano: 2015-12-28 14:05:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×