Ty, on i...jego przyjaciele

Amerykańscy socjologowie ostrzegają, jeżeli chcesz mieć udane życie erotyczne nie przyjaźnij się z najbliższymi znajomymi swojego partnera. Jeżeli wejdziesz w jego grono przyjaciół, on może uciec z twojego łóżka.

Ty, on i...jego przyjaciele

Socjologowie z Uniwersytetu w Chicago doszli do wniosku, że mężczyźni źle znoszą sytuację, gdy ich partnerka przyjaźni się z ich znajomymi. Bliskie relacje kobiety z przyjaciółmi swojego chłopaka, mogą spowodować u niego problemy z erekcją.

Badacze twierdzą, że przyczyną tego zjawiska nie jest strach o to, że któryś z jego przyjaciół może odbić ich partnerkę, tylko poczucie bycia zdominowanym. Kobiety, które przyjaźnią się z mężczyznami sprawiają wrażenie silniejszych, a gdy zaprzyjaźniają się ze znajomymi swojego partnera, pokazują kto rządzi w związku. Faceci potrzebują samotnych męskich wypadów z kumplami, to dzięki nim podbudowują swoją pozycję w związku.

Więc jeżeli chcecie mieć udany seks, nie wchodźcie w męskie towarzystwo swojego chłopaka, ten teren zarezerwowany jest tylko dla niego.

Źródło: nytimes.com

Przeczytaj również:

"I kissed a girl"
Kobiety mają "nosa" do gejów


Dodał(a): Michalina Gruszka , Sobota 15.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
loficoza
Polecam portal http://potencia.pl/ Jedyny., subiektywny ranking preparatów na potencję. Teraz wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci - czyli nie wszystko co reklamują działa!!! Mam tu na myśli tabletki Braveran... które są jedna wielką ściemą! Stosowałem przez miesiąc, moja potencja nie poprawiła się, a ja wylądowałem w szpitalu!
Dodano: 2016-09-16 09:04:24 Zgłoś nadużycie
Veronica M.
Znam to. I tak właśnie jest w moim związku , zadaję się ze znajomymi mojego chłopaka.. i powiem szczerze, że trochę w tym prawdy jest.. Mimo , że jestem bardzo atrakcyjną kobietą i nie jeden by chciał mnie mieć, to jednak nasz seks już nie jest taki aktywny jak kiedyś...
Dodano: 2011-10-16 19:20:25 Zgłoś nadużycie