Udawanie orgazmu przez kobietę może zniszczyć związek?

Zdarza się tak, że kobieta, by nie robić przykrości swojemu partnerowi, udaje orgazm, gdy się z nim kocha. Jakie konsekwencje dla związku może mieć takie zachowanie?

Udawanie orgazmu może zniszczyć związek?

Udawanie orgazmu może zniszczyć związek?

Często dzieje się tak, że kobieta mimo tego, iż nie odczuwa satysfakcji kochając się z partnerem, udaje orgazm, by go nie urazić lub nie sprawić mu przykrości. Choć pozornie wydawać się może, że takie wyjście nie jest złe i nikogo nie krzywdzi, to jest to jednak nieprawda.

- To bardzo szkodliwe. Podczas seksu, gdy udajesz, że szczytujesz, że osiągasz orgazm, dajesz swojemu partnerowi wyraźnie do zrozumienia, że to co robi, robi dobrze, choć tak nie jest. To co robi Twój partner nie działa, nie daje Ci satysfakcji, więc dlaczego specjalnie wprowadzasz go w błąd.  - mówi publicystka The Wesleyan Argus, Talia Baurer.

Czas i energię, którą poświęcacie oboje, Ty na to, by udawać, on na to, by robić ciągle to samo (bo przecież to Cię zadowala), możecie wykorzystać w zupełnie inny, bardziej pożyteczny sposób. Po co marnować czas na coś co się nie sprawdza, jeśli można spróbować czegoś nowego, innego, co może zadziałać?

orgazm kobiety2.jpg

Nie okłamuj swojego partnera, tylko razem rozwiążcie problem

Zamiast kolejny raz udawać i okłamywać swojego partnera, tym razem powiedz "wiesz, spróbujmy może inaczej, bo to nie działa, może tak będzie lepiej". I zamiast kolejnego udawanego orgazmu, tym razem zatopisz się w rozkoszy i w końcu osiągniesz spełnienie. Może nie uda się za pierwszym, ani za drugim razem, ale próbowanie potraktujcie jako zabawę i coś nowego.  

Jeżeli się na to nie zdecydujesz i nadal będziesz wolała żyć z błędną świadomością, że tak jest lepiej, możesz doprowadzić do problemów w związku. Z biegiem czasu brak osiągania satysfakcji nie będzie już czymś błahym. Nieświadomie będziesz wyładowywać swoją frustrację na partnerze, co może doprowadzić nawet do rozpadu związku.

Zastanów się zatem, czy warto nadal okłamywać siebie i partnera, zamiast stać się szczerą wobec najbliższej osoby i spróbować czegoś nowego.

 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 24.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
http://intymne.cba.pl to świetny żel, często używam. Przegląd żeli intymnych jest na http://intymne.cba.pl
Dodano: 2015-03-16 22:52:26 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pomocne może okazać się użycie żelu dla kobiet wzmacniającego doznania. Osobiście mogę polecić http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-503-Libidizer-zwieksza-doznania-u-kobiet-150-ml.html http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-503-Libidizer-zwieksza-doznania-u-kobiet-150-ml.html , świetnie pobudza, super mrowi i doskonale pachnie.
Dodano: 2015-01-16 09:20:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×