Ulubiony smak lodów zdradza jakimi jesteśmy kochankami?

Każdy z nas ma z pewnością swój ulubiony smak lodów, ale chyba nikt nie podejrzewał, że to, jaki rodzaj zimnego deseru wybieramy, określa to, jakie mamy preferencje w łóżku... a jednak!

Ulubiony smak lodów zdradza jakimi jesteśmy kochankami?

Ulubiony smak lodów mówi o tym, co lubisz w sypialni?

Choć lody w pewien sposób mogą kierować nasze myśli na pewne skojarzenia związane z sypialnią, chyba nikt nie przypuszczał, że to jaki smak zimnego deseru lubimy najbardziej, pokazuje nasze... łóżkowe preferencje. 

Dr Alan Hirsh, który założył fundację zajmującą się badaniem węchu i smaku. Pewnego dnia postanowił sprawdzić, czy to jaki smak lodów wybieramy, ma związek z tym, co preferujemy za zamkniętymi drzwiami sypialni... Oto wyniki obserwacji, które poczynił Dr Alan Hirsh!

 

Lody czekoladowe

Według przeprowadzonych przez naukowca obserwacji, osoby, które najchętniej sięgają po lody o smaku czekoladowym są świetnymi uwodzicielami. Ich relacje z innymi, czyli także z partnerem lub partnerką są pełne pasji i często kierują się swoją intuicją. Niestety zdarza im się także... dramatyzować. 

Lody cytrynowe

Jeżeli Twoim ulubionym smakiem lodów jest orzeźwiająca cytryna to należysz do osób aktywnych i energicznych, również w łóżku. Twoja głowa pełna jest często szalonych i spontanicznych pomysłów, a na erotyczną wyobraźnię zdecydowanie nie możesz narzekać... Wszystkie fantazje zrealizujesz jednak tylko z zaufanym partnerem lub partnerką.

Zobacz też: SEKS WYCHODZI Z ŁÓŻKA 

Lody truskawkowe

Ktoś, kto najczęściej wybiera truskawkową gałkę lodów jest bardzo zmysłowy i nie boi się poddać partnerowi. To by wyjaśniało fakt, że truskawki są przez wielu uważane za bardzo zmysłowy owoc, a nawet afrodyzjak. Maniacy lodów truskawkowych są spontaniczni i bardzo otwarci na nowe pomysły.

Ulubiony smak lodów zdradza jakimi jesteśmy kochankami?

Jaki jest Twój ulubiony smak lodów?

Lody bananowe

Ci, którzy lubują się w lodach o smaku banana z pewnością potrafią dostarczyć niezłych wrażeń... Osoby te nie lubią się zamykać w ustalonych ramach. Nie istnieje dla nich pojęcie, że czegoś w łóżku robić nie wypada, bo niby dlaczego? To jednak także bardzo oddani i kochliwi kochankowie. Jednak ich spontaniczność i poczucie wolności z pewnością gwarantuje ciekawą przygodę erotyczną...

Lody waniliowe

Osoby wybierające klasykę jaką jest smak waniliowy są raczej tradycyjni i rozsądni. Ciężko raczej liczyć, że ktoś taki zdecyduje się na spontaniczny seks w dziwnym miejscu. Nie należą do miłośników eksperymentowania, ale za to są bardzo oddani, mocno angażują się w związek. Nie brakuje im determinacji do tego, by czekać na wielką miłość. 

Zobacz też: CO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE W SEKSIE? 

Lody kawowe

Osoby, których ulubionym smakiem lodów jest kawowy głównie cenią sobie w związku, a także w sypialni, stabilizację. Zależy im w dużym stopniu na osobistej wygodzie i oprócz więzi erotycznej, bardzo ważna jest dla nich także duchowa więź z partnerem. 

Lody straciatella

To naprawdę wymagający kochankowie, którzy nie zadowolą się byle czym. Nie lubią się zobowiązywać, zwłaszcza w kwestiach miłosnych. Jednak nuda z taką osobą jest wykluczona, gdyż amatorzy lodów śmietankowych z kawałkami czekolady bardzo często zmieniają zdanie co do najbardziej ulubionych zabaw erotycznych...

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 04.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×