Uwiedź go latem

"Miłość nigdy nie umiera śmiercią naturalną. Umiera, bo nie wiemy, jak uzupełnić jej źródło" – napisała Anais Nin, autorka opowiadań erotycznych i prawdziwa mistrzyni ars amandi. I miała rację. Ale wakacje to świetny moment, by wraz z ukochanym uzupełnić źródło pożądania i na nowo odnaleźć nawzajem swoje ciała.

Uwiedź go latem

W łóżku z partnerem powinniśmy czuć się jak dziecko w cukierni. Wszystko ma być nowe, niezwykłe, smakowite, wszystko chcemy mieć, jeść, sycić oczy kolorami ciastek, nosy zapachami gorącej czekolady. Kiedyś na-prawdę tak było, gdy znajdowaliście się sam na sam nago. Ale z czasem... Cukiernia zamieniła się w fabrykę, w której z taśmy zjeżdżają identycznie opakowane przysmaki czekoladopodobne, a wy w pocie czoła mozolicie się, pakując je w szare kartony. Ile trwał ten proces? Może dwa lata, może dziesięć albo piętnaście... Prawda jest taka – okres szaleńczego zakochania trwa niedługo. Rok, trzy lata góra – to zależy też od tego, kiedy zamieszkaliście razem, zaobrączkowaliście się, kiedy pojawiło się dziecko. W pewnym momencie koktajl hormonalny przestaje działać, a my albo nie mamy recepty, albo składników, by uwarzyć miksturę, która na nowo rozpali ogień pożądania w naszych ciałach. Nie sprzyjają też temu codzienne obowiązki. I to, że z biegiem czasu przestajemy się sobie samym podobać... Ty wzdychasz, patrząc na swoje wałeczki na brzuchu i myślisz, że nikt już nigdy nie zwróci na ciebie uwagi. A on... podobnie myśli o sobie. Zamiast przytulać się i pieścić wieczorem, coraz częściej odwracacie się do ściany. To oczywiście tylko utwierdza was w przekonaniu, że przestaliście być dla siebie nawzajem atrakcyjni i... kółko się zamyka. Lato to doskonały czas, by to zmienić. By fabryka z powrotem zamieniła się w cukiernię. Oto twój plan: sześć kroków, by uwieść ukochanego i z mężczyzny udomowionego przemienić go w namiętnego kochanka!

1. Czas na zmiany!

Rutyna jest zabójcza dla związku – to banał, ale... fakt! Gdy wasz związek okrzepł, zaczęliście działać według utartych schematów. Niestety, automatyzm w sypialni nie działa tak dobrze, jak w innych dziedzinach partnerskiego życia. Zaskocz swojego mężczyznę. Zrób coś, co sprawi, że on spojrzy na ciebie, przetrze oczy i... zobaczy w tobie nieznaną wcześniej kobietę! Jeśli w waszym M3 w wielkiej płycie nocami zatykałaś pięścią usta, żeby nie krzyczeć, na wakacjach krzycz na całego. Ktoś usłyszy? To co. Na wakacjach fajne jest to, że można urządzać ekscesy i nie przejmować się opinią – w przyszłym roku pojedziecie w inne miejsce i nigdy nie spotkasz nikogo z sąsiadów -l etników.

2. Zaszalejcie jak nastolatki

Przypomnijcie sobie wasze pierwsze wspólne wyjazdy. Szepnij mu do ucha: "Chciałabym, żebyś zrobił mi to samo, co wtedy w Karwicy. Pamiętasz?". Popuść wodze fantazji. Np. zagrajcie w rozbieranego pokera. Albo w "erotyczną butelkę": wypijcie wino, a potem niech jedno z was kręci na podłodze pustą butelką. To, na które wskaże szyjka butelki, może mieć życzenie – seksualne. "Pocałuj mnie tu, pogładź mnie tam, zrób mi masaż...". Nie chodzi w tej zabawie o samo spełnianie marzeń, bardziej o swawolną atmosferę.

3. Ciało pełne seksapilu

Lato to doskonały czas, żeby zachwycić się ciałem partnera i jego zachwycić swoim. Nie patrz na to, że zmieniłaś się po porodzie, nie jesteś zgrabna. Twoje lęki pewnie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Czy jego atrakcyjność w twoich oczach spadła? Może przeciwnie. Przyjmij do wiadomości, że on może myśleć podobnie. Nie pakuj do walizki przed wyjazdem koszuli nocnej ani piżamy! Tylko co dziesiąty Polak i co setna Polka sypiają nago. Tymczasem dotyk gołej, ciepłej, pulsującej skóry kochanka jest najwspanialszym afrodyzjakiem. No i łatwiej jest zjeść czekoladkę, gdy jest już odpakowana z papierka... Jemu też nie zapakuj flanelowej piżamy w kratę. A co! Wspaniałą grą przedwstępną na wakacjach jest wzajemne smarowanie ciał olejkami. Tak rzadko masz okazję wygłaskać swojego mężczyznę dokładnie i mieć do tego nieerotyczny pretekst. Taki dotyk jest szalenie ważny – buduje intymność. A to z kolei procentuje po kilku godzinach – wszak nie rzucicie się na siebie na plaży.


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 13.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MariolciaK
Związek trzeba pielęgnować cały czas!
Dodano: 2011-07-20 21:24:44 Zgłoś nadużycie
passionfruit
W życiu piękne są tylko chwile, więc trzeba tak robic, żeby tych chwil było jak najwiecej
Dodano: 2011-07-14 22:30:07 Zgłoś nadużycie
specwet
Tak, tak, tak! Trzeba lubić się cieszyć!
Sex to radość, na którą się można wspólnie zaprogramować.
Dodano: 2011-07-14 12:33:56 Zgłoś nadużycie
zarapowana
ale może czasem niektórzy chcą sprawić, żeby było cudownie i różowo? nie można czasem oderwać się od szarej rzeczywistości? mam wrażenie, że to Ty masz ciągle nieciekawą minę, bo nie potrafisz chyba cieszyć się z drobnych przyjemności. może trochę optymizmu? ;)
Dodano: 2011-07-13 21:27:46 Zgłoś nadużycie
damianultras
Zamiast tak w tego typu gazetach ciągle pokazywać takie niewartościowe bzdury...pomyślcie trochę o tym że nie wszystkim jest różowo bo świat nie jest różowy a tym co wydaje się , że tak jest lub udają tak przed innymi szybko zrzednie mina.
Dodano: 2011-07-13 14:36:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×