Wampy są przereklamowane! Oto 4 zachowania, przez które tracisz szansę na seks!

Co skutecznie zabija namiętność między Wami? To błędy, na które zwykle nie zwracasz uwagi...

jakbycnamietna.jpg

Co zrobić, aby atmosfera w sypialni cały czas była gorąca, nawet jeśli jesteś w związku z długim stażem? Bardzo dużo zależy od Twoich codziennych przyzwyczajeń. Co powinnaś w sobie zmienić, aby Twój partner zawsze Cię pragnął?

1.W tych sprawach unikaj bezpośredniości... Nie ogłaszaj partnerowi, że zaraz będziecie się kochać! Nie planuj również Waszych zbliżeń- nie musicie za każdym razem robić tego w romantycznych okolicznościach. Postaw na spontaniczność i pozwól mu Cię zdobywać. Swoje potrzeby sygnalizuj bardzo subtelnie. Wbrew pozorom mężczyźni wcale nie lubią stanowczych, wulgarnych wampów!

2.Nie mów tyle. Mężczyźni bardzo cenią sobie intymność, która pojawia się między Wami w trakcie stosunku lub podczas gry wstępnej. Nie musisz komentować każdego swojego ruchu- pozwól mu skoncentrować się na tym, co dzieje się między Wami, nie rozpraszaj jego uwagi. Podczas zbliżenia unikaj żartów. Po prostu ciesz się chwilą i pozwól partnerowi na to samo.

3.Nie koncentruj się jedynie na wyglądzie. Oczywiście nie chodzi o to, abyś przy każdej okazji prezentowała się partnerowi w starym dresie i za dużych, ulubionych skarpetach. Pamiętaj jednak, że mężczyźni uwielbiają naturalność. Staraj się dbać o siebie na co dzień, jednak podczas stosunku nie zastanawiaj się jedynie nad tym, czy rozmazał Ci się makijaż. Partner szybko zauważy, że nie potrafisz się przy nim rozluźnić. 

4. Zadbaj o swoją kobiecość- nie tylko w sypialni. Twój partner uwielbia Twoją delikatność. Jednak w dzisiejszych czasach dla wielu pań bycie kobiecą to bardzo trudna sztuka. Zacznij zwracać uwagę na swoje ruchy, a także język, jakiego używasz w codziennej rozmowie. Bądź subtelna i łagodna- to najlepszy afrodyzjak!

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 14.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×