Wpływ kondycji fizycznej na seks

Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoją atrakcyjność, a także doznania seksualne? Zapoznaj się z informacjami, które dla Ciebie przygotowałyśmy.

Wpływ kondycji fizycznej na seks

Wpływ kondycji fizycznej na seks


Nie ma co ukrywać, że seksualność gra bardzo ważną rolę w naszym życiu. Udany seks działa nie tylko na lepszy nastrój, ale także na nasz wygląd. Co zrobić, aby przyciągać mężczyzn i lepiej odczuwać doznania seksualne? Postaw na aktywność fizyczną!

Na samym początku warto zaznaczyć, że regularne uprawianie sportów pozytywnie wpływa na sylwetkę, przez co czujesz się bardziej atrakcyjna, pewna siebie i kobieca, a co za tym idzie - przykuwasz uwagę większej ilości mężczyzn. Doskonałą motywacją do rozpoczęcia np. ćwiczeń jest chęć nawiązania nowej znajomości, więc jeżeli jeszcze czekasz na swoją miłość, dbanie o kondycję fizyczną rozpocznij już dziś. Jeżeli jesteś w związku, nie zapominaj, że zadbana kobieta, to nie tylko ta w pięknym makijażu i fryzurze, ale także mogąca pochwalić się aktywnością fizyczną.

Zarówno po porcji porządnego wysiłku, jak i w stanie zakochania, nasze ciało wydziela więcej potu, mamy błyszczące oczy i przyspieszony oddech, co bardzo mocno przyciąga mężczyzn, gdyż sport i miłość powodują też wytwarzanie przez organizm substancji, które działają na nas niemal narkotycznie.

Wpływ kondycji fizycznej na seks

Wpływ kondycji fizycznej na seks


Poza tym aktywność fizyczna pomaga także w odczuwaniu doznań. Pochwa kobiety uprawiającej sporty jest ponad 150% lepiej ukrwiona od pochwy kobiety nieaktywnej, zatem wynika z tego, że możemy same wzmocnić swoją przyjemność seksualną.

Aktywność fizyczna jest także wskazana w przypadku mężczyzn. Lepsza kondycja sprzyja wydłużeniu czasu trwania stosunku, a bardziej elastyczne mięśnie dają większe możliwości w doborze pozycji. Ponadto uprawianie sportu wpływa także na polepszenie sylwetki, przez co wzrasta atrakcyjność mężczyzny, a co za tym idzie, pożądanie przez kobiety.Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 17.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×