Zalety uścisku

Uścisk jest jak wskaźnik ludzkich emocji. Słabe, bez entuzjazmu uściski są rozczarowujące, silne z dozą szaleństwa mogą pokazać zainteresowanie. Po rodzaju uścisku dowiesz się jakie zamiary ma facet!

Zalety uścisku

Przyjazny uścisk: ten rodzaj dotyczy po prostu znajomych. Twoje ramiona mogą zejść poniżej jego ramion, podczas gdy jego opleść ciebie. Jego ręce mogą wędrować, ale nigdy poza górny odcinek twoich pleców! Do tego może dojść delikatny całus w policzek. Przyjazny uścisk rzadko kiedy oznacza coś więcej niż przyjaźń.

Coś więcej niż uścisk: jeżeli przyjazny uścisk staje się bardziej przyjazny… Znalazłaś się w jego ramionach, a wasze serca są blisko? Masz do czynienia z czymś więcej niż przyjaźń! Umieszczenie jego rąk na twoim ciele jest także sygnałem. Jeśli jego ręce wędrują po twoim ciele dłużej i dalej, to znak że pracuje jego wyobraźnia…

Uważaj na uścisk: gdy facet przytula cię od tyłu, to niezaprzeczalny sygnał, że nie może się doczekać by być z tobą sam na sam! Gdy przytula cię dłużej i mocniej to dowód jego intensywnych uczuć i zaangażowania. On czeka na seks!Dodał(a): Edyta Zlomaniec , Poniedziałek 19.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
passionfruit
to o uścisku od tyłu to prawda!
Dodano: 2011-10-09 22:09:42 Zgłoś nadużycie
paula2509
uwielbiam sie tulić!
Dodano: 2011-09-26 13:15:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×