Zapewnij mu jeszcze dłuższy finał

Czy wiesz, że możesz sprawić, by orgazm Twojego mężczyzny był nawet sześć razy silniejszy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak zwiększyć satysfakcję swojego ukochanego. Oto przepis na finał w rozmiarze XXL.

Zapewnij mu jeszcze dłuższy finał

Zapewnij mu jeszcze dłuższy finał

Przeciętny męski orgazm trwa około 5 sekund. Istnieje jednak pewna szczególna metoda pieszczot, która może przedłużyć go aż do 30 sekund. Zrób prezent swojemu partnerowi i zafunduj mu zwiększoną rozkosz.

Obudź jego sprośne myśli! Twoim zadaniem jest uwieść jego wyobraźnię zanim zajmiesz się jego ciałem. Rozpocznij działania już od samego rana, gdy szykujecie się wspólnie do pracy i kontynuuj je przez cały dzień, aż do wieczornego spotkania. Możesz wyszeptać mu parę niegrzecznych słów do ucha lub pokazać kawałek nowej koronkowej bielizny tuż przed wyjściem z domu. Twój mężczyzna będzie sobie odtwarzał te sceny, dopóki nie spotka się znów z Tobą sam na sam. Podkręć jego testosteron, gdy siedzi za biurkiem w pracy, wysyłając mu mail lub mms ze zdjęciem, które będzie zapowiadać ciąg dalszy przygód.

Dotykaj go i czaruj! Gdy w końcu spotkacie się w sypialni zajmij się pieszczotami. Dotykaj go opuszkami palców, ustami i biustem. Nie spiesz się, im dłużej będą trwać te miłosne gierki, tym większa szansa na orgazm w rozmiarze XXL. Kuś swojego ukochanego pieszczotami całego jego ciała, poza miejscem, które najbardziej tego pragnie. Omijaj jego penisa, nawet jeśli Twój partner błaga Cię byś się nim zajęła. To klucz do Waszego sukcesu!

Zmieniaj napięcie. Zwiększ tempo i intensywność swoich pieszczot, po to, by za chwilę zupełnie je zahamować. Spróbuj kilka razy doprowadzić go na sam skraj orgazmu, a następnie powoli się wycofaj. W ten sposób przygotujesz jego ciało na ogromną rozkosz. Gdy jego policzki się zarumienią, oddech przyspieszy, a mięśnie będą napięte, to znak, że on nie może się już dłużej powstrzymać. Pozwól mu skończyć, właśnie zapewniłaś swojemu ukochanemu finał w rozmiarze XXL.

Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 06.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×