Zimne stopy mogą być powodem braku orgazmu?

Osiągniecie rozkoszy podczas seksu z partnerem czasem nie jest takie proste. Okazuje się, że przyczyna może być bardzo banalna...

Zimne stopy mogą być powodem braku orgazmu?

Zimne stopy mogą być powodem braku orgazmu?

Jest Ci z Twoim partnerem bardzo dobrze, zależy Ci na nim, a on naprawdę stara się, byś w łóżku osiągnęła rozkosz. Jednak mimo tego, że jest wspaniałym kochankiem, ciągle próbujecie nowych rzeczy i wasz seks powinien zaspokoić i jego i Ciebie, coś wciąż jest nie tak.

Z pewnością nigdy nie przyszło Ci do głowy, że problem mogą stanowić... Twoje zimne stopy! Naukowcy z Danii odkryli, że aż 80 procent kobiet, które mają problem ze szczytowaniem podczas współżycia, miało zimne stopy. Co więcej, ogrzanie stóp powodowało natychmiastową reakcję wywołania orgazmu.

Jak to możliwe? Zimne stopy są objawem problemu z krążeniem. Nieprawidłowy przepływ krwi wpływa na pracę mózgu, a co za tym idzie, także na ośrodek, który odpowiedzialny jest za osiągniecie orgazmu. Krążenie ma także oczywiście wpływ na przekrwienie narządów płciowych. Jeśli więc ciśnienie krwi jest niskie, osiągniecie rozkoszy nawet z najwspanialszym kochankiem, może być po prostu niemożliwe.

Nie jest to jednak problem, z którym nie można sobie poradzić. Masaż stóp może okazać się nie tylko dobrym pomysłem na ogrzanie i poprawienie krążenia, ale przecież jest to także bardzo dobry pomysł na grę wstępną. Bardziej wrażliwe kobiety już sam masaż może doprowadzić do szczytowania.

 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 04.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
To co pomogło mojemu facetowi nazywa się iqman, brał to przez kilka tygodni, ale faktycznie uratowaliśmy związek... Przez prawie rok nie mieliśmy sexu, z czasem było coraz gorzej, on nie chciał się leczyć, to ja mu kupiłam suplement. Po tych kilku tygodniach bzykamy się jak nigdy... Jest niesamowicie! Tylko dlaczego faceci są aż tak uparci?!
Dodano: 2014-11-05 12:24:52 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bo stópki trzeba wygrzewać: http://6swingi9.com/
Dodano: 2014-11-04 15:54:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×