Związek otwarty na zdradę!

Większość z nas nie wyobraża sobie takiego układu. Bo jak tu żyć w relacji, w której nie ma się partnera na wyłączność. Okazuje się jednak, że istnieją pary, którym to nie przeszkadza. Oto artykuł o otwartych związkach.

Związek otwarty na zdradę!

Związek otwarty na zdradę!

Związki otwarte na zdradę to takie, w których można uprawiać seks bez ograniczeń i z kim ma się ochotę. Dla par, które tworzą takie związki skok w bok jest czymś absolutnie normalnym. Jak żyje się w takiej relacji? 

Friends with benefits, czyli przyjaciele, którzy ze sobą sypiają to dość popularna nieformalna relacja między dwojgiem osób. Pary uprawiają seks, ale oficjalnie nie są w związku, mogą też spotykać się z innymi.

W związkach otwartych na zdradę, trzeba wypracować sobie ogromne zaufanie, cierpliwość i umieć żyć z zazdrością. Pary, które tworzą takie relacje nie są zazdrosne o fizyczny kontakt, wręcz odwrotnie, świadomość, że uprawiają seks nie tylko ze swoim partnerem nadaje ich związkom pikanterii.

Tutaj dowiesz się skąd bierze się zazdrość i jak sobie z nią poradzić - kliknij!

Zazdrość w związku

Wielu mężczyzn odczuwa satysfakcję, kiedy widzą, że ich ukochana wzbudza zainteresowanie w męskim gronie. Jednak niektórzy z nich potrzebują większej dawki emocji, tak samo jest z kobietami. Stąd układy, w których istnieje przyzwolenie na seks poza związkiem.

Zdrada fizyczna nie zagraża takim parom, jeśli łączy ich silne uczucie. Problem pojawia się, gdy między partnerem, a osobą, z którą sypia rozwija się więź emocjonalna, co może doprowadzić do zerwania.

Seks w trójkącie - dowiedz się kiedy to dobry pomysł, a kiedy nie!

Seks w trójkącie


Foto: Thinkstock
Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 10.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
Nie rozumiem potzreby bycia w takim związku, to nei związek tylko luźna znajomośc jak już
Dodano: 2012-10-10 11:39:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale gówno....
Dodano: 2012-09-11 10:44:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×