10 piosenek idealnych do... striptizu cz.1

Taniec erotyczny rozpali Twojego partnera, ale będzie też świetną zabawą dla Ciebie! Gra wstępna i erotyczne igraszki muszą mieć jednak namiętną oprawę. Odsłuchaj 10 erotycznych piosenek, przy których miękną nogi.

iStock_83635217_SMALL (1).jpg

GINUWINE – PONY

Ten utwór to prawdziwy hymn tańca erotycznego. Widok Twojego rozkołysanego ciała do rytmu tej piosenki sprawi, że Twój partner oszaleje z rozkoszy. Zrobisz mu niesamowitą niespodziankę, jeśli wyeksponujesz swoje piękne ciało i zafundujesz mu osobistą wycieczkę po podniecających rytmach. Ta piosenka idealnie się do tego nadaje!

MIGUEL – QUICKIE

Już sama nazwa tego utworu wskazuje, że przed Wami naprawdę namiętne chwile. W głosie Miguela i rytmie piosenki jest coś, co powoduje, że kolana same się uginają. Przełam się i nie wstydź swojego ciała! Twój partner kocha je ze wszystkimi mankamentami. Jeśli nie możesz się przełamać, pod jego nieobecność, poćwicz podniecające ruchy przed lustrem. W tańcu erotycznym najważniejsze są biodra oraz pieszczotliwe dotykanie własnego ciała.

GARY CLARK JR. - BRIGHT LIGHTS

Wraz z tym utworem przenosimy się w nieco ostrzejsze klimaty. Podczas tańca nie zapominaj o dręczącym Twojego partnera, powolnym zdejmowaniu ubrań. Zaplanuj swoje show dokładnie i pomyśl o rekwizytach. Jeśli nie posiadasz rury do tańca, wykorzystaj przedmioty, które znajdują się w domu. Krzesło sprawdzi się fantastycznie. Zaciągnij na nie swojego partnera i powoli rozpinaj mu ubrania. Taki taniec z pewnością doprowadzi do ciągu dalszego.

BANDO JONEZ – SEX YOU

Wystarczy, że Twój partner posłucha słów tej piosenki i nie będzie mógł przestać myśleć o zabraniu Cię do sypialni. Poza tańcem pomyśl również o stworzeniu odpowiedniej atmosfery. Zadbają o nią gadżety, które będą Was otaczały. Zapachowe świece, lampa przykryta czerwoną chustą oraz wstęgi, których użyjesz do skrępowania rąk, zaprowadzą Was w niebiosa rozkoszy.

THE WEEKEND - EARNED IT

Ten utwór pochodzi ze ścieżki dźwiękowej 50 twarzy Greya. Czy nie brzmi to zachęcająco? Pamiętaj, aby zadbać o odpowiedni wybór wcielenia. Rozgrzejesz swojego partnera jeszcze bardziej, jeśli podczas występu wcielisz się w postać z jego erotycznych snów. Faceci uwielbiają kobiety kocice i niegrzeczne bizneswoman. Ta piosenka jest dość spokojna i klasyczna, ale posiada również dynamiczne momenty, w których powinnaś zmieniać bieg akcji tańca lub energicznie odrzucać elementy ubioru. Twój partner nigdy nie zapomni takiej gry wstępnej!

JOHN LEGEND – TONIGHT

Tego wieczoru będziesz potrzebowała dużo pozytywnej energii! Nie zapominaj o uśmiechu. To on jest najpiękniejszą ozdobą, którą zachwycisz swojego partnera. Ta piosenka jest nieco szybsza od pozostałych, natomiast świetnie nadaje się na intymną noc. Kusicielska gra nie może skończyć się zbyt wcześnie, zatem pamiętaj, aby stworzyć całą playlistę lub jeśli wolisz, zapętlić jedną piosenkę.

Drugą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 19.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×