3 pozornie dziwne rzeczy, które zapewnią Ci jeszcze lepszy seks

Wszyscy chcemy się cieszyć udanym seksem. Co zrobić, by było jeszcze lepiej? Oto 3 dość dziwne, ale skuteczne i bardzo proste wskazówki, zobaczcie.

lepszy seks.jpg

3 pozornie dziwne rzeczy, które zapewnią Ci jeszcze lepszy seks

 

Seks to bardzo ważny element związku. Coraz częściej otwarcie o nim mówimy i pragniemy, by nie tylko jego ilość była większa, ale przede wszystkim jego jakość była znacznie lepsza. 

Można spotkać naprawdę wiele rad, które z pewnością pomagają rozpalić jeszcze większy ogień w sypialni. Tym razem wskazówki, które dla was mamy mogą wam się wydać naprawdę dziwne, ale nie skreślajcie ich tak szybko, bo mogą się okazać bardzo cenne i skuteczne!

1. pij więcej wody

Nie chodzi o to, by niedługo przed stosunkiem wypić całą butelkę wody, a następnie przerywać "akcję", by móc skorzystać z łazienki... Chodzi o dobre nawodnienie organizmu. Jeśli mamy niedobór wody nasze libido może się obniżać, a jeśli ochota na seks jest mniejsza, to i jego jakość także może na tym cierpieć.

Zobacz też: OTO POZYCJE SEKSUALNE, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAKOCHACIE SIĘ W SOBIE JESZCZE BARDZIEJ

Co więcej, zbyt duży niedobór wody wpływa także na nasze narządy płciowe. Jeśli nie zapewnimy odpowiedniego nawodnienia, może się to przyczynić do suchości pochwy, a to oczywiście powoduje dyskomfort, który nie pozwala nam się cieszyć udanym seksem.

 

2. ubierz... skarpetki

Tak, to nie jest pomyłka. Możemy to nawet powtórzyć - jeśli chcesz mieć lepszy seks spróbuj ubrać skarpetki! Badania pokazały, że kiedy kobiety mają wyziębione stopy mogą mieć większe trudności z osiągnięciem orgazmu, a jak wiadomo, jest to raczej nieodłączna część udanego współżycia.

Naukowcy twierdza, że kiedy stopy kobiety są ciepłe, części mózgu odpowiedzialne za uczucie lęku, strachu i wysyłania znaków ostrzegawczych nie są tak bardzo aktywne. To sprawia, że kobieta jest spokojniejsza, bardziej zrelaksowana, a to z pewnością są elementy, które wpływają na jakość współżycia.

Zobacz też: CHCESZ WIĘCEJ ROMANTYZMU W ŁÓŻKU? OTO KILKA CENNYCH RAD 

3. użyj poduszek

Aby czerpać jeszcze więcej przyjemności z seksu z partnerem wystarczy zadbać o niewielkie szczegóły. Kiedy kochacie się w pozycji seksualnej, która umożliwia Ci delikatne podniesienie bioder lub wsadzenie poduszki pod dolną część pleców, koniecznie tego spróbuj.

Zobaczysz, że tak niewielka zmiana może przynieść niezwykłe efekty. Podniesione lekko biodra zmienią nieco kąt penetracji, a to sprawi, że odkryjecie wspólnie nowy wymiar przyjemności.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 20.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Po co dajecie opcję komentowania, jak nikt na te komentarze nie patrzy???? Ktoś Wam słusznie zwrócił uwagę - nie ubiera się skarpetek!!!! Ani butów, ani spodni ani innej części garderoby. Można je założyć, a ubiera się choinkę, dziecko, lalkę!!!! Niech ta głupota zniknie z polskiego języka!!!!
Dodano: 2018-03-02 11:15:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
ubrać to można choinkę.... skarpetki (sobie) można ZAŁOŻYĆ/WŁOŻYĆ
Dodano: 2016-11-01 13:48:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pozornie dziwne? Ja stawiam raczej na te dostępne, nie ryzykuję dziwnych. Kupuję różne gadżety w sklep-intymny.pl i one dodatkowo podsycają atmosferę w sypialni :D
Dodano: 2016-01-31 19:14:01 Zgłoś nadużycie
DELIKATNA99
A poza tym polecam [URL="http://www.alfabet-doznan.pl"]Sklep Erotyczny[/URL]
Dodano: 2015-06-22 17:26:12 Zgłoś nadużycie
DELIKATNA99
Zgadzam się z powyższym ale jak dla mnie najlepszy sex zapewnią http://www.alfabet-doznan.pl/52-sex-zabawki lub odgrywanie różnych ról na zmianę z moim facetem.
Dodano: 2015-06-22 17:21:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×