4 rzeczy, o których Twój partner myśli podczas seksu

Myślisz, że wiesz, co dzieje się w głowie Twojego ukochanego podczas intymnych chwil? Tylko tak Ci się wydaje...

umyslseksoho.jpg

Zdarzało Ci się myśleć o różnych sprawach, zupełnie niezwiązanych z seksem, w samym środku stosunku? Nie tylko Tobie.. Zastanawiasz się, co dzieje się w głowie Twojego partnera , kiedy przeżywacie intymne chwile? O tych 4 rzeczach myśli na pewno!

Zmiana pozycji

Mężczyźni uwielbiają eksperymenty i nawet jeśli nie mówią o tym na głos, nie mogą doczekać się, kiedy partnerka zainicjuje coś nowego. Ponadto zależy im na tym, aby kobieta była w pełni usatysfakcjonowana, dlatego cały czas zastanawiają się, czy aktualna pozycja jest przyjemna również dla niej. Starajcie się jak najwięcej rozmawiać na te tematy- niekoniecznie podczas seksu.

Jego wygląd

Myślałaś, że tylko kobiety mają kompleksy? Niestety, mężczyźni również się z nimi zmagają! Prawdopodobnie Twój partner chce "wypaść" przed Tobą jak najlepiej, dlatego mimo że znacie się od wielu lat, za każdym razem zastanawia się, jak wygląda jego ciało podczas stosunku.  

Spełnienie oczekiwań partnerki 

Nawet jeśli Twój mężczyzna wie, że szalejesz na jego punkcie, za każdym razem zastanawia się, czy jest Ci z nim dobrze. Zwłaszcza, że nie wszystkie sygnały, jakie wysyłasz, są dla niego jasne... Kobiety bywają bardzo skryte jeśli chodzi o kwestie dotyczące własnej seksualności. Nie wstydź się rozmawiać z partnerem o tym, co sprawia Ci największą przyjemność. 

Wasza więź 

Wydaje Ci się, że dla Twojego ukochanego seks to jedynie fizyczny akt? Nic bardziej mylnego! Nawet jeśli nie mówią o tym wprost, mężczyźni, podobnie jak kobiety, chcą, aby stosunek zbliżał ich do partnerki również psychicznie. Dlatego jeśli Twój partner nie chce uprawiać seksu, możliwe że jego zdaniem coś jest między Wami "nie tak".

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Lena Myśliwska , Piątek 29.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Żart
Dodano: 2018-04-27 15:43:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
Eeeeee
Dodano: 2018-04-27 15:43:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
Eeeeee
Dodano: 2017-11-19 16:17:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×