5 mitów na temat męskiej seksualności. Nadal w nie wierzysz?

Na temat seksualności mężczyzn krąży wiele legend... Które z nich są prawdziwe, a w które nie warto wierzyć?

seksmezczyznahgdha.jpg

Pojęcie "męskość" większości współczesnych osób kojarzy się z seksem. Męski mężczyzna to w ogólnym rozumieniu namiętny, wyjątkowy kochanek. Na temat męskiej seksualności istnieje wiele mitów, które nie zawsze są prawdziwe. Wiara w tego typu legendy często jest powodem rozczarowania, może nawet prowadzić do problemów w sypialni. Oto mity, w które lepiej przestać wierzyć:

1. Mężczyźni myślą o seksie częściej niż kobiety. Nic bardziej mylnego! Oczywiście zdarzają się kobiety, które z powodu złych doświadczeń rezygnują z seksu, jednak te z nas, które prowadzą zdrowe życie erotyczne, myślą o seksie równie często, co mężczyźni. Dlaczego zatem nie przyznajemy się do tego? Wynika to głównie z naszej kultury- dla kobiet przyznawanie się do przyjemności płynącej z seksu jest nieco wstydliwe.

2. Rozmiar ma znaczenie. Naprawdę? Chyba każda kobieta wie, że ważniejsza od kształtu i wielkości penisa, jest umiejętność posługiwania się nim. Mężczyzna z nieco mniejszym penisem również może być wspaniałym kochankiem.

3. On zawsze ma ochotę na seks... Nie do końca. Dla mężczyzn również liczy się relacja z partnerką i odpowiedni moment. Oni również bywają zmęczeni, a ich życie seksualne w dużym stopniu zależy od kondycji psychicznej. Czasem wolą po prostu przytulić ukochaną. Niechęć do seksu nie oznacza, że Twój partner nie odczuwa pożądania. Być może właśnie przeżywa trudną sytuację?

4. Mężczyznom podobają się tylko idealne kobiety. Oczywiście, każdy mężczyzna lubi od czasu do czasu obejrzeć zdjęcie pięknej modelki, jednak to, co najbardziej kręci ich w kobietach, to naturalność i jej niepowtarzalne cechy. Dla mężczyzn bardzo ważna jest również inteligencja i poczucie humoru... także w łóżku!

5. Ejakulacja zawsze oznacza orgazm. Niestety, te dwie sprawy nie zawsze idą w parze. Czasami mężczyźni osiągają orgazm bez wytrysku.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 13.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×