6 błędów, jakie popełniasz w sypialni

Mimo że bardzo się starasz i chcesz, aby atmosfera między Wami była zawsze gorąca, nieświadomie popełniasz błędy, które to psują. Oto one!

bledywsypialni.jpg

Bycie idealną kochanką wcale nie jest takie łatwe-musisz myśleć o kilku rzeczach jednocześnie, jednak zbytnia kontrola może spowodować że staniesz się spięta. Całą sprawę utrudnia także to, że każda z nas jest inna i ma inne potrzeby. Istnieją jednak pewne uniwersalne rady, których warto przestrzegać, aby atmosfera w sypialni zawsze była gorąca. Oto błędy, których lepiej unikać:

1. Udawanie. Wydaje Ci się, że jeśli udasz, że miałaś orgazm, Twojemu ukochanemu będzie miło? To duży błąd. Prędzej czy później zauważy, że go okłamujesz, a do tego czasu będzie stosował pieszczoty, które przecież wcale nie sprawiają Ci aż takiej przyjemności.

2. Zapominanie...o nim! Twoja przyjemność jest bardzo ważna, jednak nie możesz zapominać o partnerze. Porozmawiaj z nim szczerze o jego fantazjach i postaraj się od czasu do czasu je spełnić. Pamiętaj, że seks powinien być wspaniały dla Was obojga.

3. Lubisz być niegrzeczna? To dobrze. Jednak postaraj się nie zapominać o swojej kobiecej i delikatnej stronie. Mężczyzna w łóżku lubi czuć, że dominuje.

4. Uniki. Nie używaj seksu jako argumentu w Waszych kłótniach. Postaraj się także nie karać mężczyzny, unikając zbliżenia. Jeśli będziesz stosowała takie sposoby, po jakimś czasie uzna, że stosunek z nim traktujesz niczym przykry obowiązek.

5. Strach. Chodzi tutaj głównie o strach przed zmianami. Mimo że już wiesz, jakie pieszczoty lubisz najbardziej, po jakimś czasie Twojemu ukochanemu znudzi się ta sama pozycja... Być może wprowadzając nowości do sypialni odkryjesz coś zupełnie zaskakującego?

6. Kompleksy. Każda z nas je ma, jednak zamiast o nich myśleć, powinnaś skupić się raczej na eksponowaniu swoich zalet. Dla swojego mężczyzny jesteś najpiękniejsza na świecie, a przecież to jest najważniejsze! Jeśli cały czas będziesz mówiła o swoich wadach, partner w końcu zacznie ich w Tobie szukać...

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 21.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×