6 miejsc publicznych, w których nie powinniście uprawiać seksu ze względów zdrowotnych

Mówi się, że dla urozmaicenia życia erotycznego warto czasem zmienić miejsce jego uprawiania. Są jednak obiekty, które można zapamiętać na długo... niekoniecznie miło.

6 miejsc publicznych, w których nie powinniście uprawiać seksu ze względów zdrowotnych

Seks w miejscu publicznym? Mówi się, że doskonale podgrzewa atmosferę, ale w niektórych miejscach naprawdę możemy mieć spore towarzystwo, i nie mamy tutaj na myśli ludzi, tylko... zarazki!

Których miejsc należy się wystrzegać, aby potem nie borykać się z np. nieprzyjemnymi dolegliwościami?

Zobaczcie także: Jak się dotykać, aby doznać rozkoszy w trakcie zbliżenia?

Toaleta w samolocie


To ciasne pomieszczenie, gdzie aż roi się od bakterii. Zanim toaleta zostanie oczyszczona i zdezynfekowana, średnio korzysta z niej co najmniej 70 osób, z czego też nie każdy myje ręce. Nietrudno w niej znaleźć m.in. bakterie E.coli, czyli bakterie kałowe. Chyba nie chcecie, aby one się znalazły w waszych miejscach intymnych?

Szatnia na siłowni


To doskonałe miejsce na rozwój bakterii, ponieważ jest tam ciepło i wilgotno. Nietrudno tam o zarażenie grzybicą, czy np. gronkowcem. Nie powinno się tam chodzić boso, a co dopiero narażać inne części swojego ciała na te drobnoustroje.

Samochód


Co prawda pierzemy tapicerkę, lecz przyznajcie się szczerze, jak często to robicie? Wsiadamy do auta w ubraniach, na których nagromadzone są różnego rodzaju bakterie, nie mówiąc już o zwierzętach, które często nosimy. Potem to wszystko przenosi się na nasze ciało. Lepiej chronić miejsca intymne.

Sala kinowa


Mrok, film, to wydawać by się mogło, że idealna okazja do zbliżenia, lecz czy zastanawialiście się kiedyś, co się kryje na poręczach foteli, a tym bardziej na siedzeniach, które nie ma co ukrywać, są bardzo rzadko myte?

Park i plac zabaw


Czy kiedykolwiek widzieliście, żeby przyrządy do zabaw były myte? Raczej nie. Poza tym, w tym miejscu nietrudno o odchody zwierzą oraz bakterie kałowe oraz np. gronkowca.

Plaża


Śmieci, ścieki, ptasie odchody, to tylko niektóre ze źródeł zarazków, jakie na was czekają na plaży. Po seksie w takim miejscu mogą się pojawić takie problemy jak biegunka, zakażenia, czy wypryski.
Zobaczcie także:Źródło: WomensHealth.com
Foto: ThinkstockDodał(a): Anka P. , Wtorek 22.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×