6 tajemnic życia seksualnego kobiet

Jakie tajemnice skrywają Twoje ciało i umysł? Poznaj je i ciesz się udanym seksem!

cialokobiety.jpg

Mimo że seks nie jest już tematem tabu, nadal niewiele wiemy na temat własnego nastawienia do tej sfery. Zadajesz sobie mnóstwo pytań na temat własnej seksualności? Nie Ty jedna! Oto fakty, które dotyczą każdej z nas.

Inne kobiety...

Okazuje się, że dla płci pięknej widok innych kobiet może być... podniecający. Oczywiście nie oznacza to, że każda z nas jest biseksualna. Kobiecy umysł jest po prostu bardziej otwarty i wrażliwy na erotykę. 

Orgazm a atrakcyjność

Łatwiej osiągają go kobiety, które uważają się za atrakcyjne. Pozytywne nastawienie do swojego ciała sprawia, że czerpiemy ogromną radość z seksu. Pora zapomnieć o kompleksach! Dodatkowo, kobiecy orgazm jest bardziej intensywny niż męski. 

Wybaczanie zdrad

Kobiety są w stanie wybaczać zdrady fizyczne. Największe cierpienie wywołuje w nich zdrada emocjonalna partnera. Podobne podejście mają do własnej zdrady- zwykły skok w bok nie oznacza dla nich porzucenia partnera.  

Więź z ukochanym

Po stosunku kobiety odczuwają ogromną więź z partnerem. Między innymi dlatego częściej nie uznają czegoś takiego jak niezobowiązujący seks. W trakcie zbliżenia kobiecy organizm produkuje oksytocynę- wpływa on na sferę uczuciową i na przywiązanie. To dlatego po seksie kobiety potrzebują bliskości. 

Szczyt możliwości

Najwięcej przyjemności płynących z seksu osiągamy dopiero między 30 a 35 rokiem życia. To właśnie wtedy kobiety biologicznie rozkwitają i zazwyczaj są już mamami. Po ukończeniu 30 roku życia wzrastają też potrzeby płci pięknej- trwa to aż do menopauzy.

GRA WSTĘPNA

Dla kobiet jest ważniejsza niż sam stosunek. W zbliżeniu z ukochanym chodzi im przede wszystkim o umocnienie relacji. Już z samych pieszczot czerpią ogromną przyjemność. 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 21.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Co za kretyn wypisuje te bzdury. Widok innej kobiety - podniecający, wybaczamy zdradę - totalny kretyn czy lezbijka?
Dodano: 2017-08-04 17:22:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zapraszam do bardzo ciekawego badania dotyczącego cech temperamentu oraz otwartości na doświadczenia seksualne.

Jest do badanie naukowe przeznaczone na potrzeby pracy magisterskiej.

https://goo.gl/forms/PQ5Q0BSvSsjXIQGF3
Dodano: 2017-05-16 13:43:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×