7 produktów, które podnoszą libido - niektóre mogą was zaskoczyć

Aby zwiększyć ochotę na seks wystarczy włączyć do menu produkty, które mogą podnieść nasze libido. Oto lista, z której niektóre produkty mogą was naprawdę zaskoczyć..

romantyczna kolacja.jpg

7 produktów, które podnoszą libido - niektóre mogą was zaskoczyć

 

Afrodyzjaki od wieków wykorzystywane są w kuchni. Składników, które podnoszą nasze libido jst sporo i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jest jednak kilka takich, które w pierwszej chwili zdecydowanie nie kojarzą nam się z miłością lub tym, że mogą zwiększyć naszą ochotę na seks, a jednak potrafią to zrobić, oto one.

Jagody Goji

Ponoć w krajach azjatycki jagody goji stosowane są jako afrodyzjak od dawna. Jest tak dlatego, że jagody mają właściwości, które podnoszą poziom testosteronu. To bardzo dobry dodatek do sałatek, deserów, czy zwykła przekąska.

Zobacz też: AFRODYZJAKI W KUCHNI - JAKIE PRODUKTY POBUDZĄ NASZE ZMYSŁY? 

Czosnek

Ten składnik zdecydowanie nie kojarzy się z podnoszeniem ochoty na seks. Okazuje się jednak, że warto dodać go do potraw podanych na romantycznej kolacji, gdyż zawiera allicyny, które rozgrzewają organizm i podnoszą poziom testosteronu, a to pozytywnie wpływa na nasze libido.

Figi

Te owoce są bogate w aminokwasy, które pobudzają ochotę na seks. Co więcej są uważane za afrodyzjak ze względu na swój wygląd i smak, który ze względu na swoją zmysłowość pobudza wyobraźnię. Z pewnością warto zatem podać figi swojemu partnerowi na romantycznej kolacji.

 

Cebula

To kolejny produkt, który zupełnie nie kojarzy nam się z podniesieniem libido, a to błąd. Choć oddech po cebuli niekoniecznie jest zachęcający, to samo warzywo wzmacnia nasze narządy rozrodcze i podnosi poziom testosteronu, a to podnosi znacząco poziom libido.

Daktyle

Daktyle tak jak figi posiadają aminokwasy, co więcej dzięki swoim właściwościom zwiększają naszą wytrzymałość seksualną. Samo jedzenie daktyli może być także bardzo zmysłowe i działać na pobudzenie naszej wyobraźni. 

Zobacz też: SUSHI Z TRUSKAWKAMI – AFRODYZJAK, KTÓREMU NIKT SIĘ NIE OPRZE 

Tłuste ryby

Ryby te zwierają  omega3 i kwasy tłuszczowe , które odpowiadają za podniesienie dopaminy, hormonu uwalnianego w mózgu podczas orgazmu. Co więcej, uwolnienie dopaminy poprawia nasz humor, co zdecydowanie dobrze wpływa na seks.

Pieprz Cayenne

Pieprz ten to przyprawa, która zawiera kapsaicynę. Składnik ten sprawia, że poprawia się nasze krążenie, co sprawia, że doznania podczas współżycia są mocniejsze. Dobrze jest zatem nie zapomnieć o tej wspomagającej przyprawie podczas przygotowywania posiłku dla partnera.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 27.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
na mnie i na mojego męża dobrze działa jeszcze wspomagacz libido. naturalny wyciąg z korzenia maca, czyli kapsułki Herbaya Maca. pomagają nam podnieść nasze libido i sprawić, że bardziej nam się chce.
Dodano: 2018-12-30 00:23:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
czosnek połączony z cebulą - niezły wyziew potem :D

..................................
http://www.kamagra.org.pl
Dodano: 2015-07-29 12:41:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Polecam koktajl WIGOR z koktajlewarzywne.pl - cosik specjalnie dla Panów:) I naturalnie:)
Dodano: 2015-07-28 11:12:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×