Brak orgazmu u kobiet

Czym jest spowodowany brak orgazmu u kobiet radzi ekspert MilionKobiet.pl Marta Kołacka, seksuolog, psycholog.

brak orgazmu u kobiet


Jeśli kobieta nie przeżyła nigdy orgazmu, to najprawdopodobniej nie nauczyła się go jeszcze przeżywać. W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety muszą poznać swoje ciała, znać swoje upodobania, by mogły cieszyć się szczytem. Poznanie siebie i swoich reakcji pozwala kobiecie na pełne cieszenie się swoją seksualnością.


Marta Kołacka


Ekspert MilionKobiet.pl

Marta Kołacka

seksuolog, psycholog


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 18.06.2012 (aktualizacja: 2012-08-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (10)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Rothisa
http://femmax.pl/jak-zwiekszyc-libido-poped-seksualny.html - tu piszą dokładnie, jak działają te tabletki, na co wpływają i jak się po nich funkcjonuje jeśli chodzi o seks, czytałam w różnych miejscach, bo niestety i mnie problem obniżonego libido dotknął ;/ (haza)


Są też specjalne fora seksuologiczne, możesz się zwrócić do seksuologa, ginekologa, albo nawet do lekarza pierwszego kontaktu i on Cię dalej pokieruje, warto szukać porad u specjalistów, chociaż oczywiście opinie osób, które mają podobne problemy, są równie cenne.
Dodano: 2012-10-31 11:21:13 Zgłoś nadużycie
gragar
kythindra: gragar, nie wyskakuj mi tu z pseudofeministycznymi tekstami, każdy lubi, co mu się podoba, mi się akurat ten program podoba, jak się podejdzie do niego z dystansem, to można się i pośmiać, i czasem czegoś ciekawego dowiedzieć. A zawsze rady, których się nauczę, mogę przekazać mojemu mężczyźnie, żeby on wykonywał domowe obowiąki, więc fakt, że ja oglądam program, nie znaczy, że JA MUSZĘ się zajmować domem :P Co do Twojej rady o tym, żeby Femmax był uzupełnieniem życia seksualnego - to czasami jest tak, że kobiety bez wspomagaczy nie są w stanie zdziałać nic w sferze seksu, więc takie suplementy są raczej dla nich początkiem niż dodatkiem do seksu...


Spoko, nie chciałem Cię atakować, ale nada nie czaję, jaką można mieć przyjemność z oglądania latającej ze ścierką babki, która wytyka innym zakurzone żyrandole - ale spoko, jeśli Cię to bawi - zwracam honor. A co do spraw seksualnych - to kłopoty z seksem mają tak wiele różnych podłoży, że ciężko stwierdzić czasami, co jest przyczyną, co skutkiem, bo u każdego to wygląda inaczej.
Dodano: 2012-10-25 13:33:57 Zgłoś nadużycie
haza
http://femmax.pl/jak-zwiekszyc-libido-poped-seksualny.html - tu piszą dokładnie, jak działają te tabletki, na co wpływają i jak się po nich funkcjonuje jeśli chodzi o seks, czytałam w różnych miejscach, bo niestety i mnie problem obniżonego libido dotknął ;/
Dodano: 2012-10-09 14:47:36 Zgłoś nadużycie
kythindra
gragar, nie wyskakuj mi tu z pseudofeministycznymi tekstami, każdy lubi, co mu się podoba, mi się akurat ten program podoba, jak się podejdzie do niego z dystansem, to można się i pośmiać, i czasem czegoś ciekawego dowiedzieć. A zawsze rady, których się nauczę, mogę przekazać mojemu mężczyźnie, żeby on wykonywał domowe obowiąki, więc fakt, że ja oglądam program, nie znaczy, że JA MUSZĘ się zajmować domem :P Co do Twojej rady o tym, żeby Femmax był uzupełnieniem życia seksualnego - to czasami jest tak, że kobiety bez wspomagaczy nie są w stanie zdziałać nic w sferze seksu, więc takie suplementy są raczej dla nich początkiem niż dodatkiem do seksu...
Dodano: 2012-09-19 14:55:11 Zgłoś nadużycie
gragar
kythindra Skoro wyrazem równouprawnienia jest dla Ciebie program 'perfekcyjna pani domu' no to ja Ci serdecznie współczuje...
A może Wy drogie Panie, po prostu nie wiecie jeszcze co sprawia Wam przyjemność albo nie potraficie odpowiednio pokierować Waszym partnerem i może powinnyście skorzystać z porad z jakiegoś tematycznego forum,hmm? ;) A ten Femmax czy inny tego typu środek wykorzystać jako uzupełnienie, a nie jako podstawa udanego życia łóżkowego? :) Taka moja mała rada :)
Dodano: 2012-09-06 12:22:47 Zgłoś nadużycie
kythindra
No widzicie moje drogie, jest równouprawnienie ;). Jak już w sferze seksu jest uprawnienie, to uważam to za wielki rok naprzód w dziejach ludzkości ;) Oni mają viagrę, my mamy femmax, oni mają swoje programy sportowe i samochodowe, my mamy perfekcyjną panią domu ;). Wszystko teraz robione jest z podziałem na płcie, nawet kurczę pasta do zębów, więc tabletki na potencję tym bardziej też powinny być specjalnie dedykowane kobietom.
Dodano: 2012-09-05 12:23:04 Zgłoś nadużycie
Rothisa
Właśnie ja kiedyś myślałam, że tylko faceci mają tak łatwo, że istnieje dla nich viagra czy viagropodobne suplementy i środki, a tu taki Femmax, Viamea się pojawia, extra ;). To są nowe preparaty, czy już od jakiegoś czasu są dostępne?
Dodano: 2012-09-04 12:46:38 Zgłoś nadużycie
103kobieta
Czyli tak na nasze, po femmaxie szybciej się podniecasz, bardziej intensywny orgazm, częściej masz ochotę na seks... Po co komplikować sprawy, skoro można krótko i zwięźle powiedzieć o co kaman?;)
Dodano: 2012-08-31 12:26:16 Zgłoś nadużycie
sambaMamba
Poczytaj sobie na stronach tych konkretnych tabletek, które Cię interesują, musi być napisane, ja się doczytałam, że n. ten Femmax zwiększa przepływowość receptorów, które z kolei są odpowiedzialne za metabolizm, a ten z kolei za przyjemność czerpaną z seksu, czy jakoś tak, poczytaj bezpośrednio na stronie, tam jest bardziej fachowo opisane ;)
Dodano: 2012-08-21 14:33:55 Zgłoś nadużycie
haza
A tabletki typu Femmax, Vamea, mające pomagać w osiąganiu orgazmów, jak dokładniej działają? Bo właśnie często czytam, że jak ktoś nie ma orgazmu, to pewnie jest to spowodowane stresem, kłopotami osobistymi, a w rzeczywistości można zadziałać farmakologicznie?
Dodano: 2012-08-16 09:25:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×