Chcesz więcej romantyzmu w łóżku? Oto kilka cennych rad

Czasem do sypialni wkrada się rutyna i "codzienność", a zwłaszcza kobiety, potrzebują od czasu do czasu odrobinę romantyzmu. Jak przywrócić romantyczne klimaty w łóżku? Mamy dla was kilka rad.

romantyczny seks.jpg

Chcesz więcej romantyzmu w łóżku? Oto kilka cennych rad

 

Romantyzm często nie idzie w parze z rutyną i bardzo szybko opuszcza okowy sypialni, niestety. Często zwłaszcza kobiety narzekają, że brak im tego podczas seksu. Jednak są pewne rzeczy, które można zrobić, by w sypialni zrobiło się romantyczniej.

Uporządkuj sypialnię

Tak, może Ci się wydawać, że to nie ma większego znaczenia, ale całe otoczenie bardzo mocno wpływa na to jaka panuje atmosfera w samym łóżku. Chcesz więcej romantyzmu? Wyrzuć z sypialni wszystkie niepotrzebne rzeczy, które mogą Was rozpraszać podczas wspólnych nocy. Zamiast stosów gratów, poustawiaj w ładnych ramkach kilka waszych wspólnych zdjęć. Zobaczyć, że od razu atmosfera zrobi się lepsza.

Zobacz też: SEKS, KTÓRY WAS NAPRAWDĘ ZBLIŻY! 

Podziel się fantazjami z partnerem

Często, zwłaszcza kobiety, wstydzą się wyznać swojemu partnerowi swoje erotyczne fantazje. Podzielenie się z ukochanym tym, co chciałabyś zrobić z nim w sypialni jest pokazaniem, że bardzo mu ufasz i nie wstydzisz się powiedzieć mu tego co myślisz. Co jest bardziej romantyczne niż pełna szczerość? Może Twój partner czeka na to, aż okażesz mu takie właśnie zaufanie?

romantyczny seks.jpg

Zaufanie i intymność to podstawa romantyzmu w sypialni

 

Poczujcie się seksownie

W romantycznym seksie nie chodzi tak naprawdę o kwiaty piękną kolację, świece, czy drogą biżuterię. Tak, to może pomóc stworzyć niezwykły nastrój, ale i on nic nie zdziała, jeśli oboje nie będziecie czuli się seksowni. Nie bój się powiedzieć Twojemu partnerowi jak bardzo cię pociąga. Kiedy on poczuje, że jest dla Ciebie seksowny z pewnością zadba o to, żebyś i Ty wiedziała, że jesteś dla niego bardzo pociągająca. I tak naprawdę o to właśnie chodzi w romantycznym seksie.

 

Bawcie się grą wstępną

Wstępne pieszczoty i "podchody" to najlepszy moment na różne eksperymenty. Może warto spróbować zrobić sobie wzajemny masaż lub szepnąć parę niegrzecznych słów do ucha partnera. Próbujcie i cieszcie się z tego.  

Zobacz też: 3 NAJPOPULARNIEJSZE MITY NA TEMAT KOBIECEJ SEKSUALNOŚCI 

Butelka wina, którą otworzycie i będziecie sączyć podczas gry wstępnej to również dobry pomysł. Wino pomoże pozbyć się stresu, który nie będzie pozwalał wam w pełni cieszyć się sobą. Pamiętajcie tylko, by nie przesadzić, gdyż nadmiar wina również może wam przeszkodzić w pełnym cieszeniu się swoim towarzystwem.

Intymność także po

Jeśli brakuje wam romantyzmu, może warto zadbać także o czas już po seksie? Oczywiście, orgazm to centrum stosunku, ale to co dzieje się później również ma znaczenie. Wystarczy, że po wszystkim przytulicie się do siebie i tak zaśniecie. Czy to nie dodaje romantyzmu? Dzięki takim gestom jak zostanie w łóżku i cieszenie się sobą także po, intymność jaka wytworzyła się podczas seksu zostaje przedłużona. To właśnie jest to, czego najczęściej brakuje, a co jest bardzo ważnym elementem romantyczności w łóżku. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 14.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×