Co o Twoim życiu intymnym mówi miesiąc, w którym się urodziłaś?

Nie od dzisiaj wiadomo, że data urodzin wiele o nas mówi. Sprawdźcie, co można na jej podstawie wywnioskować o naszych upodobaniach seksualnych.

seks-w-miejscu-.jpg

Jak widać, nasza data urodzin warunkuje też życie seksualne. Na prośbę Cosmopolitan.com, opowiedziała o tym astrolożka Suzie Kerr Wright.

Zgadzacie się z tymi wnioskami?

Styczeń


Osoby urodzone w tym miesiącu mogą być mocniej konserwatywne w kwestii seksu bez zobowiązań. Jednak jeżeli ktoś wpadnie im w oko, wytrwale będą walczyć o miłosne zbliżenie. Urodzeni w styczniu należą do perwersyjnych osób i w łóżku bywają szalone, nieokiełznane.

Luty


To miesiąc osób rządnych przygód. Osobom urodzonym w lutym nie brak namiętności, na którą jednak trzeba sobie u nich zapracować, ponieważ ostrożnie podchodzą do emocjonalnego zaangażowania.

Zobaczcie także: Skazana za... głośny seks!

Marzec


Dużą wagę przywiązują do łóżka. W seksie dają siebie 100% tworząc wieź, dlatego też jest on dla nich tak istotny i... intensywny.  

Kwiecień


Osoby urodzone w tym miesiącu wykazują dużą niezależność, ale jak już znajdą odpowiedniego partnera, to dają z siebie wszystko. Seks z nimi jest namiętny, gorący i także intensywny. Niestety nie trudno u nich o znudzenie.

Zobaczcie także: 3 pozornie dziwne rzeczy, które zapewnią Ci jeszcze lepszy seks


Maj


To miesiąc romantyków, dlatego osoby urodzone w maju lubią wygodny i zmysłowy seks. Nie dla nich szybki numerek w samochodzie. One potrzebują luksusu... inaczej nici z seksu.

Czerwiec


Kamasutra nie ma dla nich tajemnic, ale nie zapominają także o namiętności. Seks przez telefon, sprośne rozmówki? Szukaj ich wśród urodzonych w czerwcu.

Lipiec


Najpierw poczucie bezpieczeństwa, a potem seks. Warto czekać, bo osoby urodzone w lipcu w łóżku skupiają się na jak najlepszym zaspokojeniu partnera.

Sierpień


Osoby urodzone w tym miesiącu wykazują dwie skrajności. Skupiają się na tym aby partner był zadowolony z seksu i na długo go zapamiętał jako coś ekstra, albo prześpią się z kimś dla sportu i szybko znikną. Lepiej ich nie pouczać w tym, co mają robić w łóżku - ich ego tego nie znosi.

Zobaczcie także: Na jakie dolegliwości pomaga regularny seks?

Wrzesień


Ludzie z tego miesiąca mocno kontrolują swoje emocje, ale nie można im zarzucić braku namiętności. Długo trzeba czekać na seks z nimi, ale za to orgazm gwarantowany. Jeżeli zaangażują się emocjonalnie, są w stanie wiele zrobić dla przyjemności partnera.

Październik


To urodzeni romantycy. Skupiają się na opowiadaniu o namiętnym seksie, cudownie go obrazują, idealnie dawkują doznania i są zalotne. Z nimi romantyczny seks do norma.

Listopad


Osobom z tego miesiąca też nieobcy jest namiętny seks. Skupiają się na pożądaniu - lubią pożądać i być pożądane. Nie boją się eksperymentów i głośno się chwalą swoim doświadczeniem.

Grudzień


Urodzeni w grudniu są bardzo kreatywni. Gra wstępna z odgrywaniem ról? Tak, na to możecie z nimi liczyć. Może czasem trudno o głęboką więź z osobami z tego miesiąca, ale za to seks z nimi to świetna zabawa.

Zgadzacie się?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Cosmopolitan.com
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 17.06.2015 (aktualizacja: 2016-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
"rządnych"? "mocniej konserwatywne"? na litość boską, może jakaś autokorekta przed puszczeniem tekstu w przestrzeń kosmiczną...
Dodano: 2015-07-03 20:47:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×