Co oznaczają erotyczne sny?

Za tobą piękny, erotyczny sen, z którego nie chciałaś się obudzić? Teraz czas abyś poznała, co może on oznaczać.

Co oznaczają erotyczne sny?

Szczególnie singielki, po erotycznym śnie mają nadzieję, że być może to był znak, że teraz znajdą swoją drugą połówkę, lecz nie zawsze sny mają właśnie takie znaczenie. Często odzwierciedlają po prostu to, o czym na co dzień myślimy, co nas spotyka. Sprawdźcie.

1. Seks z nieznajomym


Jeżeli jesteś singielką, może to oznaczać, że po prostu z chęcią spróbowałabyś przygody z np. baristą, czy chłopakiem z imprezy. Jeśli masz faceta, podobny sen oznacza, że po prostu podziwiasz tego nieznajomego mężczyznę, imponują ci jego cechy i sama chciałabyś je posiadać.

Zobaczcie także: Dlaczego uprawiamy seks analny?

2. Seks z szefem


To nie znaczy, że naprawdę tylko czekasz na sprzyjające okoliczności. Prawdopodobnie czujesz się niedoceniona w pracy, nie rozumiesz dlaczego ostatnio gorzej cię traktuje i tak naprawdę chciałabyś poprawić relacje między wami, ponieważ jest ci to potrzebne choćby w dalszym rozwoju kariery.

Zobaczcie także: Co kobiety sądzą o seksie na pierwszej randce?

3. Problemy łóżkowe


Jeżeli we śnie nie wychodzi ci seks z partnerem, oznacza to, że w życiu też nie do końca wam się układa, mijacie się, brak między wami komunikacji. Twoja podświadomość wyczuwa, że nie jest dobrze, dlatego też jeżeli zależy ci na tym związku, pomyśl, jak poprawić wasze relacje. Może tak romantyczna kolacja albo spacer?

4. Seks z byłym


To nie od razu znaczy, że ciągle go kochasz i chciałabyś z nim być. Często jest to związane z okolicznościami. Być może zbliżają się jego urodziny, albo spotkałaś waszego wspólnego znajomego na ulicy. Jeżeli jednak te sny są częste, nie potrafisz o nim zapomnieć, ciągle wracasz do wspólnych zdjęć, sprawdzasz co się dzieje na jego Facebooku, być może obecny związek to nie jest to, czego szukasz.

5. Seks z gwiazdą


Czasem ma na to wpływ oglądany przed snem film, ale takie sny też wiele mówią o tobie. Prawdopodobnie marzy ci się sława i lubisz, kiedy jesteś w centrum uwagi, ale niestety obecnie daleko ci do tego.

6. Seks w miejscu publicznym


Taki sen może się pojawić po usłyszeniu jawnej krytyki swojego partnera. Wstyd, który wtedy ci towarzyszył ujawnia się we śnie, w którym to jesteś bezbronna i wystawiona na widok publiczny, łatwa do odkrycia. Może być to odzwierciedlenie tego, jak się czujesz po usłyszeniu opinii o twoim związku.

7. Jazda konno


Pozycja na jeźdźca chyba nikomu nie jest obca. Ruchy, które wykonujemy w czasie jazdy konno to symbol seksu. Śniąc o tym, widać czujesz potrzebę spełnienia swoich fantazji erotycznych. Do dzieła!


A jakie wy macie sny?Zobaczcie także:
Źródło: Cosmo.pl/ MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Natalia , Poniedziałek 27.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×