Czas na ostrą zabawę!

Dziś prezentujemy teatr dwóch aktorów. W Twojej sypialni wystąpią kajdanki i opaska na oczy. Dowiedz się, w jaki sposób wykorzystać te zmysłowe gadżety. Scenariusz zapowiada niesamowite orgazmy!

Czas na ostrą zabawę!

Czas na ostrą zabawę!

Aby w Twojej sypialni nie zagościła nuda, Ty i Twój partner musicie urozmaicać wasze życie erotyczne. Tym razem zamiast nowych pozycji seksualnych proponujemy Ci wykorzystanie dwóch rewelacyjnych akcesoriów. Kajdanki i opaska na oczy są niesamowicie oklepanymi gadżetami i pewnie najpopularniejszymi prezentami na wieczorach panieńskich, lecz mimo to mogą Cię zaskoczyć. 

Czy próbowałaś już tego z obecnym partnerem? Kajdanki mają słabą reputację i często kojarzą nam się z sado-maso. Propozycja obezwładnienia ukochanego może wydać się Tobie śmieszna. Wiele odważnych kobiet chętnie sięgnęłoby po zabawki erotyczne, ale boją się reakcji partnera. Powinnaś mieć świadomość, że wykorzystywanie gadżetów w sypialni takich jak kajdanki, czy opaska na oczy, to nic nienormalnego. W życiu seksualnym dwóch kochających się osób, które mają do siebie zaufanie mogą odegrać niezwykle ekscytującą rolę.

Nie bój się rozmawiać o urozmaiceniach z ukochanym. Mężczyźni w kwestii gier erotycznych są znacznie bardziej otwarci. O ile nie wspomnisz o dybach, on z przyjemnością uwzględni bohaterów tego artykułu w waszym łóżku.

Skoro dziś możemy uprawiać seks oralny, oblewać się czekoladą w płynie czy też bitą śmietaną, kochać się jak w Kamasutrze – to czemu nie zakuć partnera w kajdanki? - przeczytaj kilka historii młodych par!

Co w tym takiego intrygującego? Obezwładnienie nie oznacza całkowitej uległości i zdania na łaskę partnera. Naprawdę podniecające jest w tym wszystkim totalne poddanie przyjemności. Gdy nie możesz się ruszyć i nic nie widzisz koncentrujesz się jedynie na swoich odczuciach. W ten sposób możecie sprawić sobie nawzajem ogromną rozkosz.

Jeśli nabrałaś ochotę na miłosne igraszki, ale nie masz odpowiednich akcesoriów, zajrzyj tutaj. Przygotowałyśmy dla Ciebie propozycje erotycznych kajdanek i opasek na oczy.

Seksowne buty - to jest to! Zobacz koniecznie!

Seksowna bielizna - musisz ją mieć!

ID galerii:557


Foto: Thinkstock
Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 23.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×