Czego mężczyźni pragną w sypialni? Mamy kilka podpowiedzi

Czego tak naprawdę panowie oczekują za drzwiami sypialni od swoich partnerek? Oto kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci rozwikłać tę zagadkę i sprawić Twojemu mężczyźnie miłą niespodziankę.

czego mężczyźni chcą w łóżku.jpg

Czego mężczyźni pragną w sypialni? Mamy kilka podpowiedzi

Czasem kobiety błędnie myślą, że mężczyźni oczekują w sypialni kochanki na miarę aktorek z filmów dla dorosłych. Okazuje się, że ich oczekiwania są znacznie bardziej normalne. Co panowie lubią w sypialni i czego spodziewają się po swoich partnerkach? Oto kilka prostych punktów.

Gra wstępna

Zazwyczaj mówi się, że to kobiety bardzo potrzebują gry wstępnej, natomiast panowie od razu mogliby przechodzić do rzeczy. Otóż nie jest to do końca prawda. Mężczyźni także lubią się "rozkręcić" zanim zacznie się cała akcja. Dobra gra wstępna sprawi taką samą przyjemność kobiecie jak i mężczyźnie, dlatego warto o niej nie zapominać i dobrze się do niej przełożyć. Dobre stopniowanie napięcia to klucz do sukcesu.

Zobacz też: CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ O LIBIDO? POZNAJ KILKA WAŻNYCH I CIEKAWYCH FAKTÓW 

Twoja inicjatywa

Choć mężczyźni zazwyczaj lubią być górą, to miła niespodzianka w formie Twojej inicjatywy to coś co raczej każdemu się spodoba. Twój partner z pewnością nie będzie miał nic przeciwko temu, byś raz na jakiś czas zainicjowała seks. To sprawi, że będzie wiedział, że Ty też naprawdę tego chcesz, a nie jedynie zgadzasz się na to, gdyż on ma ochotę. Przejęcie inicjatywy to coś co z pewnością panowie lubią w sypialni.

czego mężczyźni chcą w łóżku2.jpg

Jeśli Twój partner będzie zadowolony, zobaczysz, że Ty też wiele na tym zyskasz

Seksowna bielizna

Tak, panowie lubią kobiety w seksownej bieliźnie. Trzeba jednak być ostrożnym, bo czasem, ubierając się niestosownie do naszej sylwetki, możemy osiągnąć przeciwny efekt. Z seksowną bielizną należy więc uważać, jednak nie powinnyśmy z niej rezygnować. Nawet jeśli wydaje Ci się, że mężczyzna nie zauważa i nie docenia stroju w jaki się dla niego ubrałaś, to uwierz, że choć pragnie z Ciebie to szybko zdjąć, zauważa i docenia starania.

Zobacz też: DLACZEGO WARTO UPRAWIAĆ SEKS KAŻDEGO DNIA? 

Poczucie humoru

Nie zawsze wszystko idzie idealnie także w łóżku, jednak mężczyźni bardzo cenią sobie podejście do takich spraw z humorem. Z pewnością nie oczekują tego, że będziesz się przejmować każdą gafą i każdą niezręcznością. Zdecydowanie bardziej wolą, by tego typu sprawy podsumować z humorem i potraktować zabawnie. Niepotrzebne napięcie i stres w sypialni nikomu nie służy i na pewno nie jest pożądane.

 

Spontaniczność

Prawie na każdym kroku słyszymy, że mężczyznom podoba się spontaniczność. I to prawda. Nie chodzi o to, by za każdym razem zaskakiwać go w łóżku nietypowymi rzeczami. Spontaniczność, by miała swój urok, musi się pojawiać od czasu do czasu. Zaproponuj pewnego dnia nową pozycję seksualną, albo z Twojej inicjatywy zróbcie to w innym miejscu niż sypialnia. Każdy od czasu do czasu lubi niewielkie i ciekawe urozmaicenia, czy zmiany. To pomaga walczyć z rutyną i  bardzo pociąga mężczyzn.

Zobacz też: JAKIE SĄ CZUŁE MIEJSCA NA CIELE MĘŻCZYZNY? 

Orgazm

Mężczyźni naprawdę lubią doprowadzać swoje kobiety do rozkoszy, trzeba im tylko na to pozwolić. Nie bój się opowiedzieć mu o swoich fantazjach erotycznych. Panowie lubią, gdy kobieta potrafi się z nimi podzielić tym na co ma ochotę. Co więcej, nie bój się instruować swojego faceta i mówić mu, jak ma Cię pieścić byś osiągnęła orgazm. Mężczyźni nie lubią się sami domyślać, szukać i błądzić. Powiedz swojemu partnerowi co doprowadza Cię do rozkoszy, a zobaczysz, że lepiej zrobić nie mogłaś... 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 04.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
DELIKATNA99
polecam http://www.alfabet-doznan.pl/29-dmuchana-lala która każdemu singlowi poprawi humor:D Panowie nie martwcie się jak nie posiadacie wymarzonej kobiety, wszystko idzie do przodu i czasem lepiej pobawić się taką lalką niż przeżyć rozczarowanie :D jakkolwiek miałoby to zabrzmieć.
Dodano: 2015-08-27 15:04:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×