Czy brak seksu wydłuża życie?

Do tej pory utarło się, że seks to zdrowie, jednak jeden z brytyjskich naukowców jest temu przeciwny. Sprawdźcie, czym to uzasadnia.

Czy brak seksu wydłuża życie?

Takie wnioski przeczytamy w badaniach profesora Alexa Zhavoronkova, które opublikował w "The Ageless Generation". W materiale przyznaje on, że: Uprawiam seks okazjonalnie, ale nie mam stałego partnera. Zazwyczaj robię to z jakimś znajomym naukowcem. W przeciwnym razie, i przykro mi to mówić, relacje mogą być po prostu nudne.

Zobaczcie także: Jak rozmawiać o seksie z partnerem?


Podkreśla on, że posiadanie rodziny i dzieci pogarsza stan naszego zdrowia, a z drugiej strony opóźnianie tego stanu rzeczy jest wynikiem tego, że coraz więcej wymagamy od życia i zanim zaspokoimy wszystkie swoje pragnienia, założenie rodziny przychodzi w coraz późniejszym wieku. To poważna decyzja, którą należy mocno przemyśleć mając zamiar żyć 150 lat. Przy czym wiadomo, że czasem seks kończy się nieplanowaną ciążą.

Zobaczcie także: Titcoin - co to takiego?

Ponadto profesor podkreśla, że dłuższemu życiu sprzyja aktywność fizyczna, a szczególnie wykonywanie pompek. Warto także zwrócić uwagę na naszą dietę. Jego zdaniem 1600-1700 kcal zupełnie wystarcza. Sam spożywa głównie owoce i batony proteinowe.

Czy zrezygnowalibyście z seksu w zamian za dłuższe życie? My wolimy się trzymać wersji, że "seks to zdrowie".Zobaczcie także:Źródło: mirror.co.uk/  radiozet.pl


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 13.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar