Fantazje seksualne kobiet

Fantazje seksualne dotyczą nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Oczywiście nie wszystkie marzenia erotyczne mogą zostać zrealizowane, albo kobiety zwyczajnie wstydzą się o nich mówić. Kobiety fantazjują na temat seksu bardzo często. Wyobrażają one sobie mnóstwo sytuacji, w jakich same chciałyby się znaleźć. Czasami powracają myślami do swoich byłych partnerów i to właśnie z nimi "spełniają swe marzenia seksualne". Aby poznać sekretne fantazje kobiet, przeczytaj artykuł.

sexy laska.jpg

Seks z Ex

Igraszki z byłym facetem to niekoniecznie chęć powrotu do niego. Nie jest to również wielkie uczucie, jakim z pewnością kiedyś go darzyły. Seksualne fantazje kobiet z ex chłopakiem mogą być spowodowane tym, że po prostu dobrze go znają, podoba im się wizualnie i chciałyby właśnie z takim osobnikiem współżyć. Często wyobrażają sobie takiego mężczyznę w miejscach lub sytuacjach, w których wcześniej bywali. Taki mały "powrót do przeszłości", ale jakże podniecający.

Przejęcie kontroli w łóżku

Dominacja bywa mocną stroną kobiet, zwłaszcza gdy sprawia im to przyjemność. Gdy w życiu zawodowym kobieta musi przejmować kontrolę nad pewnymi sprawami, w łóżku woli sobie odpocząć i bywa bardziej powściągliwa. Jeśli natomiast w pracy kobiety nie mają możliwości "wykazania się" i nie mogą pozwolić sobie na pewien rodzaj dominacji, chętnie stają się władcze w łóżku. To pozwala im  rozładować swoje emocje, a co więcej czuć się spełnioną w seksie.

Seks z inna kobietą

Być może trudno w to uwierzyć, ale seks z inną kobietą często pojawia się w fantazjach kobiet. Dlaczego? Kobiety pragną pewnego rodzaju odmienności, urozmaicenia. Nie jest to natomiast nic bardzo osobistego, czy chęć zmiany orientacji. Ciekawość i potrzeba przeżycia czegoś szalonego skłania kobiety do tego typu "marzeń seksualnych". Kiedy zatem nie wystarczają zabawki erotyczne, w grę wchodzi inna kobieta.

Źródło: everydayhealth.com

Przeczytaj również:

Największe wpadki seksualne mężczyzn

Viagra dla kobiet

Pierwsza szkoła seksu na świecieDodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 03.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
arseniaa
Czy my Polacy lubimy pofantazjować i skusić się na trochę szaleństwa w sferze uczuć? A może seks jest dla nas wciąż tematem tabu? Odpowiedź znajdziemy w książce Wiolety Ostrowskiej pt. „Seksualne szaleństwa współczesnych Polaków” http://org-epost.com/2/book28564031.php
Dodano: 2013-05-19 11:19:31 Zgłoś nadużycie
damianultras
Pouczający artykuł. Trzy rodzaje fantazji. Moim jednak zdaniem jest ich znacznie więcej. I nie starczyłoby grubej książki na opisanie tego wszystkiego. Mnóstwo pisarek w swych dziełach wchodzi na scenę intymnych zachowań, są one na pewno ideałami z ich głębokiej twórczości pisarskiej, marzeń i wyobrażni ale stanowią również cenną lekcję dla facetów i kobiet, którzy podobnych przykładów w swoim życiu lub życiu społecznym nie widzieli. Polecam gorąco ten artykuł.
Dodano: 2012-02-04 09:40:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×