Gdy mężczyzna odmawia seksu

Czasami się zdarza, że mężczyźni uciekają od seksu ze swoimi partnerkami. Można się długo głowić nad powodem i nigdy nie dojść do żadnego wniosku. Nie dajmy się jednak zwariować, bo to nie zawsze jest wina kobiety. Dlaczego zatem mężczyźni robią uniki zamiast cieszyć się seksem?

95180885.jpg

Gdy mężczyzna odmawia seksu

Mężczyźni nie lubią być wystawiani na pośmiewisko, zwłaszcza przez swoje partnerki. Dlatego ważne jest, aby facet wiedział, że kobieta zawsze stanie po jego stronie, szczególnie w gronie znajomych. Męska część społeczeństwa niechętnie mówi o swoich uczuciach, dlatego kobieta musi pamiętać, że nawet niewinne naśmiewanie się ze swojego partnera może całkowicie go zezłościć i doprowadzić do odmowy seksu.

Największym błędem jaki popełniają kobiety, jest nadmierne skupianie się na swoim partnerze, gdy ten odmawia seksu. Prawda jest taka, że mężczyźni uwielbiają odrobinę tajemnicy. Kobieta musi ich ciekawić, mieć swoje pasje i ambicje. Dlatego warto czasami poświęcić czas na siebie, zamiast wykonywać każdą czynność ze swoim partnerem. To sprawi, że facet będzie się zastanawiał co kobiet robi jak jest sama i czy nadal jest jego.

Mężczyźni nie wiedzą tyle o ich seksualności, co kobiety. Wydaje im się, że zawsze powinni być gotowi i sprawni do uprawiania seksu. Jednak wszystko to zależy od diety, stylu życia, czy poziomu stresu. Zatem gdy następnym razem mężczyzna odmówi seksu z tego powodu, warto dać mu do przeczytania parę informacji na temat męskiej potencji.

Jeżeli kobieta przeżywa orgazm wyjątkowo ekspresyjnie i głośno, mężczyzna może pomyśleć,  że udaje. Zacznie zastanawiać się czy jest odpowiednim dla niej partnerem i czy na pewno jest w stanie ją zaspokoić. W łóżku nie należy niczego udawać i być przede wszystkim sobą. Jeśli naturalna ekspresja przeraża partnera, warto w tym wypadku szczerze porozmawiać, lub udać się do seksuologa.

Mężczyzna nie może widzieć w swojej partnerce matki. Zatem uciszanie w towarzystwie, dotykanie czoła, aby sprawdzić jaką ma temperaturę, nie sprawi, że zbliży się do swojej wybranki, tylko wręcz przeciwnie. Spowoduje to konsekwentne unikanie seksu i spanie tyłem do partnerki.

Czasami bywa tak, że pod swoim 'nie', mężczyzna może skrywać dużo poważniejsze problemy. Dlatego jeżeli sprawy łóżkowe stają się w związku problemem, nie można ich lekceważyć. Warto dużo rozmawiać,a jeżeli to nie przynosi efektów warto udać się do specjalisty.

Foto: ThinkStock