Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Prawidłowe i regularne ćwiczenia mięśni Kegla nie tylko niwelują nietrzymanie moczu, ale także stymulują wrażenia seksualne!

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?


Mięśnie Kegla znajdują się przy dnie miednicy. Otaczają one cewkę moczową, pochwę i końcowy odcinek okrężnicy. Ich funkcje są wielorakie - od pomocy w opróżnianiu, po wspomaganie funkcji seksualnych. Mogą one ulec osłabieniu wskutek braku ich stymulacji poprzez ćwiczenie, jak też po porodzie, zaparciach, czy chociażby kaszlu.

Co nam dają ćwiczenia?

Cała pochwa jest lepiej ukrwiona, lepiej utleniona, łechtaczka jest napęczniała, a mięśnie Kegla są elastyczne i potrafią się zacisnąć wokół pochwy. Wtedy kobiety zaczynają czerpać większą radość ze swojej seksualności. Kobieta, która ma wyćwiczone mięśnie Kegla, potrafi samymi skurczami i rozkurczami mięśni sprawić przyjemność sobie i swojemu kochankowi – tłumaczy Joanna Keszka.

Ćwiczenia powinny rozpocząć się od nauki napinania właściwych partii mięśni i synchronizacji ćwiczeń z oddychaniem. Ich działanie zauważymy, kiedy będziemy je wykonywać systematycznie, 3 razy dziennie w pozycji stojącej, leżącej i siedzącej.

Co nam pomoże w ćwiczeniach?

Kulki gejszy to taki ciężarek dla mięśni Kegla. Tak jak idziemy na siłownię i ćwiczymy na przyrządach albo z hantlami, z odpowiednim obciążeniem, tak samo dobrze dobrana kulka, włożona do pochwy, powoduje, że mięśnie muszą się napiąć, żeby tę kulkę w środku utrzymać. Więc jest to bardzo efektywny sposób na to, żeby zmobilizować nasze mięśnie do działania i żeby efekt naszych ćwiczeń był dużo szybszy i dużo trwalszy
- dodaje Joanna Keszka.


Zobaczcie więcej szczegółów na temat ćwiczenia mięśni Kegla:


Zobaczcie też kuleczki gejszy, które dla Was znalazłyśmy na Allegro


Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?


Różowe kulki gejszy KUPISZ TUTAJ


Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Złote kuleczki gejszy KUPISZ TUTAJJak ćwiczyć mięśnie Kegla?


Różowe kuleczki KUPISZ TUTAJJak ćwiczyć mięśnie Kegla?


Czerwone kulki gejszy KUPISZ TUTAJJak ćwiczyć mięśnie Kegla?


Dwie kuleczki gejszy KUPISZ TUTAJ


Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/ Allegro/ Shutterstock

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 07.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Polecam http://sexshop112.pl/37-kulki-gejszy-jajka, bo naprawdę dają radę i mocno pomagają w ćwiczeniach i można je kupić w bardzo przystępnych cenach
Dodano: 2017-01-11 00:10:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nie polecam kulek ze sznurkami ponieważ są niehigieniczne. Można kupić kulki z silikonu medycznego, które łatwo można utrzymać w czystości. Jeżeli już się zdecydujecie, a zapewniam że warto, to zainwestujcie w coś lepszego.
Dodano: 2014-09-09 20:02:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kulki gejszy kojarzą się z rozpustą, zepsuciem i perwersją. A sa takie zdrowe i pożyetczne przecież.
http://portalzdrowiaseksualnego.pl/sekspert/kulki-gejszy/
Dodano: 2014-09-06 20:01:02 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×