Jak go rozpalić?

Poznaj sposoby na obudzenie pożądania u swego partnera.

Jak go rozpalić?

Jak go rozpalić?

 

Po czym poznać, że partner już nas nie pożąda?

Paradoksalnie najczęściej to kobiety mają wrażenie, że nie są pożądane. To nie jest tak, że mężczyźnie kobieta nagle przestaje się podobać. To kobieta np. po porodzie, czy przybraniu na wadze jest absolutnie pewna, że przestała się podobać partnerowi. Problem polega na tym, że obniżenie zainteresowania seksem w związku nie jest związane z brakiem pożądania drugiej strony, a raczej innymi problemami np. przemęczeniem, stresem w pracy, czy kwestią nudy w łóżku – czymś co można zmienić.


Jak obudzić w nim pożądanie? Jakie sztuczki, metody zastosować?


To zależy na jak wiele kobieta jest gotowa. Kobieta powinna zaproponować: "wypróbujmy coś", "zróbmy coś", "miałam taki sen, że"- zaprosić partnera do tego, żeby w łóżku coś się zmieniło, sięgniecie po seksowną bieliznę, użycie olejków aromatycznych. Fajnie sięgnąć po rzeczy, które stosowało się wcześniej, a o których się zapomniało. Warto też zaproponować coś nowego np. wizytę w sklepie erotycznym.

Co zrobić gdy partner coraz częściej odmawia seksu, bo jest zmęczony, nie ma nastroju, woli obejrzeć mecz?

To się dzieje rzeczywiście coraz częściej, do tej pory to kobietę bolała głowa, teraz to jego coraz częściej boli głowa. Jeśli to jest kwestia meczu, to pozwólmy mu na swoje zainteresowanie. Po tak dużych emocjach ( zwłaszcza gdy ulubiona drużyna wygrywa) często ochota na seks się pojawia. Jeśli jest to kwestia przemęczenia czy problemów finansowych, należy udzielić partnerowi wsparcia i wspólnie poszukać rozwiązań.

Inną kwestią są problemy seksualne. Mężczyźni chcąc ukryć np. problemy z erekcją udają, że nie mają ochoty na seks. Dopóki partner nie przyzna się, o co chodzi jesteśmy w kropce. Wówczas trzeba namawiać do rozmowy. Jeśli partner ma problem, żeby porozmawiać o tym ze swoją partnerką, warto zgłosić się do seksuologa.

Ekspert MilionKobiet.pl
Marta Kołacka- seksuolog,psycholog


Dodał(a): Karolina Kawecka , Poniedziałek 09.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
KierunekBlonie
Przez żołądek do serca! Najlepiej pyszną kiełbaską ;)
Dodano: 2012-07-09 15:54:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×