Jak mężczyźni radzą sobie z... rozpinaniem kobiecych staników? Zobaczcie

Jak panowie opanowali sztukę zdejmowania kobiecych staników? Zobaczcie!

ładny stanik.jpg

Jak mężczyźni radzą sobie z... rozpinaniem różnych kobiecych staników? Zobaczcie

Nie jest tajemnicą, że rodzajów kobiecych staników jest mnóstwo. Od tradycyjnej bardotki zapinanej z tyłu, przez wymyślne staniki z zapięcie z przodu, aż po skomplikowane gorsety z mnóstwem zatrzasków.

My kobiety jesteśmy przyzwyczajone do tego, by radzić sobie ze zdejmowaniem noszonej przez nas seksownej bielizny, jednak dla panów poradzenie sobie z niektórymi modelami jest nie lada wyzwaniem.

Zobacz też: POPROSZONO PARY, BY WYJAWIŁY Z ILOMA OSOBAMI UPRAWIAŁY SEKS - ZOBACZCIE ICH REAKCJE 

Oczywiście są mistrzowie techniki, którzy jednym ruchem potrafią pozbyć się zbędnej odzieży, jednak okazuje się, że nie zawsze jest to takie proste. Czasem model, który mamy na sobie może stanowić dla panów duże wyzwanie, zwłaszcza, że gdy pożądanie rośnie, zazwyczaj ciężko jest się skupić...

 

Grupa mężczyzn zgodziła się spróbować samodzielnie poradzić sobie z różnymi modelami kobiecych staników. Jak im poszło? Cóż, czasem problem rodził się już na samym początku, gdyż panowie nie zdawali sobie często sprawy, że zapięcie wcale nie musi być zawsze w tym samym miejscu, czyli z tyłu.

Zobacz też: CO POWIECIE NA BUZIAKA Z ZASKOCZENIA? ZOBACZCIE NIETYPOWY EKSPERYMENT 

Żaden mężczyzna się nie poddał, choć łatwo nie było. Panowie podeszli do tego zapewne nieco ambicjonalnie, dlatego, choć nie zawsze w tradycyjny sposób, stanik w końcu zawsze został z manekina ściągnięty. 

Trzeba przyznać, że wysiłki jakie podejmują mężczyźni są naprawdę godne podziwu, aczkolwiek dla takiej nagrody chyba zawsze warto się nieco pomęczyć... Prawda?

Zobaczcie, jak mężczyźni radzą sobie z rozpinaniem kobiecych staników!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 11.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
jak zaczną ściągać lasce body ciągnąc w górę, to raczej jej nie zaliczą.
Dodano: 2015-05-13 16:38:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×