Jak zostać boginią seksu?

Wiele kobiet skarży się na brak pomysłów, brak ochoty i nudę w łóżku. Jak w przeciągu kilku dni stać się boginią seksu i całkowicie odmienić swoje łóżkowe zwyczaje?

Jak zostać boginią seksu?


Seksualna nuda może źle wpłynąć nawet na najlepszy związek. Oto kilka porad jak możemy urozmaicić życie seksualne i poczuć się pewniej w łóżku.

4 proste triki jak stać się boginią seksu:

1. Obudź swoją seksowną naturę
W każdej kobiecie tkwi seksualna energia, trzeba ją tylko znaleźć. Wystarczy trochę ćwiczeń rozciągających, które pomogą nam w igraszkach oraz kilka seksownych ćwiczeń, dzięki którym poczujemy się wyjątkowo. Wystarczy, że przez parę dni będziemy spały nago, lub nago chodziły po sypialni. Można też poćwiczyć nago przed lustrem seksowny taniec, który później zaprezentujemy partnerowi.  

2. Rozgrzej go
Długa namiętna gra wstępna, rozbudzi zmysły zarówno twoje jak i partnera. Tantryczny masaż z olejkami, lub seksowny striptiz sprawią, że noc będzie niezapomniana.

3. Nowości
Wypróbujcie coś nowego, użyjcie erotycznych gadżetów, wypróbujcie nowe pozycje. Inspiracji możecie poszukać np. w podręczniku do Kamasutry.

4. Wielki finał
Kobiety tracą ochotę na seks, gdy nie mogą osiągnąć orgazmu. By zaradzić tej sytuacji warto regularnie ćwiczyć mięśnie Kegla i dużo się relaksować. Nerwy i pośpiech są głównymi wrogami udanego życia seksualnego.

Źródło: sheknows.com

Przeczytaj również:

Powiedz NIE rutynie!

Zrób to dla niego!Dodał(a): Michalina Gruszka , Piątek 09.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-12)
Ocena:

Zobacz również

×