Jak pieścić piersi?

Piersi nie są tylko po to aby mężczyzna na nie patrzył. Ta część ciała może przynieść nam naprawdę wielką rozkosz, a nawet orgazm piersiowy. Jeżeli z ich stymulacji chcecie czerpać jak najwięcej przyjemności, przekażcie swoim mężczyznom kilka informacji. Zobaczcie jakich.

Jak pieścić piersi?

Jak pieścić piersi?


W czasie seksu partner przykuwa niewielką uwagę do piersi? Bywa, że mężczyzna wiedząc, jak bardzo wrażliwe jest to miejsce na ciele kobiety, boi się je pieścić aby nie zniechęcić partnerki. Może musisz przejąć inicjatywę.

Możemy pokazać mężczyźnie co tak naprawdę nas podnieca przez samodzielne pieszczenie biustu, co jeszcze bardziej podkręci atmosferę, a przy okazji odkryje, jaką zabawę lubimy. Pozwólmy sobie też na chwilę dominacji (albo i dłużej). Kiedy partner leży, wejdź na niego na czworakach kończąc kiedy piersi będą na wysokości jego twarzy, aby mógł je obserwować. Jednocześnie ujmij jego ręce tak, aby nie mógł dotykać biustu. Następnie raz na jakiś czas przytknij pierś do jego ust.

Później możesz przejść do masażu partnera właśnie piersiami. Przed tym jednak do sutków przyłóż lód, aby te jak najbardziej stwardniały, po czym przesuwaj nimi po całym jego ciele.

Jeżeli już tak pobudzisz partnera, to co on powinien robić? Ma szerokie pole do popisu. Może użyć rąk, języka, czy pomocnych przedmiotów (niektórzy lubią np. klipsy). Jeżeli chodzi o dłonie, to mężczyzna może skubać, czy szczypać piersi.

Mężczyznom łatwiej pieścić mniejszy biust, ponieważ mogą rozpocząć od unoszenia, czy podnoszenia. Ponadto piersi nie kończą się na sutkach. Niezwykle wrażliwe są miejsca wokół nich, dlatego też warto im zafundować masaż, do którego partner powinien mieć rozgrzane dłonie. Rozpoczyna go od stymulacji brodawek, po których zatacza kółka z różnym naciskiem, następnie przechodzi do sutków i dalej gładzi całe piersi oraz chucha na nie.

Język również daje wiele przyjemności. Partner może nałożyć na brodawki jadalne żele lub np. bitą śmietanę, rozpuszczoną czekoladę, czy konfiturę i zlizywać je ze zróżnicowanym naciskiem języka. Idealnie pobudza również użycie do zlizywania czerwonego wina, czy innego alkoholu, dzięki czemu sutki bardzo szybko stają się twarde i ciemniejsze.

Jak pieścić piersi?

Jak pieścić piersi?


Reakcje biustu są uzależnione od dnia cyklu, w którym jest kobieta, jednak największym wrogiem udanego seksu jednak jest rutyna, co tyczy się również pieszczenia piersi. Niektórzy uważają, że ciekawym urozmaiceniem jest stosunek międzypiersiowy, czyli stymulowanie zarówno brodawek, jak i całych piersi za pomocą penisa.

Brak satysfakcji z pieszczenia piersi często wynika z faktu niezadowolenia kobiety z ich wyglądu, dlatego też warto aby mężczyzna przy tym komplementował to jak się prezentują, aby partnerka była pewniejsza siebie i umiała czerpać z pieszczot to co najlepsze.

Mężczyźni zapewne zastanawiają się, dlaczego kobiety w tak zróżnicowany sposób reagują na pieszczoty, skoro chodzi o tę samą część ciała. Zależne jest to oprócz dnia cyklu, o czym już wspominaliśmy, jeszcze np. od wielkości biustu. Badania wykazują, że większe piersi są mniej wrażliwe na dotyk, co wynika z tego, że bodźce z sutków są przekazywane przez korzenie nerwowe, które w większych piersiach są bardziej rozciągnięte i powoduje to mniejsze doznania.

Okazuje się, że możliwy jest również orgazm osiągnięty właśnie za pomocą pieszczenia piersi, lecz niewiele kobiet potrafi go osiągnąć.

Lubicie kiedy partner szczególnie skupia się na Waszych piersiach?

Zobaczcie też:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): , Poniedziałek 01.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×