Jak polepszyć życie seksualne? Wystarczy jeden trik

Nie zawsze życie seksualne układa się tak, jakbyśmy tego chciały. Jak je ulepszyć? To może być prostsze niż wam się wydaje.

Jak polepszyć życie seksualne? Wystarczy jeden trik

O seksie mówi się coraz więcej i śmielej, lecz nie wszyscy lubią się przyznawać, że jednak coś zaczyna szwankować. Wtedy należy pomyśleć, w czym leży problem. Rozwiązanie czasem jest prostsze niż się wydaje. Nie mamy tutaj na myśli pozycji seksualnych rodem z sali treningowej akrobatów, czy zażywania pigułek. Okazuje się, że kluczem do udanego seksu może być... SEN!

"Journal of Sexual Medicine"opublikował wyniki najnowszych badań, z których wynika, że kobiety, które śpią co najmniej osiem godzin, szybciej są odpowiednio nastrojone na stosunek oraz czerpią więcej przyjemności ze współżycia.

Badania wykazały też, że już jedna dodatkowa godzina snu sprzyja większej ilości seksu następnego dnia.

Jak wyglądały badania? Kobiety biorące w nich udział podzielono na dwie grupy. Okazało się, że spośród tych, które spały dłużej, aż 14 % więcej niż w grupie, która spała normalną dla siebie ilość czasu,  uprawiała seks.

Kto dzisiaj się skusi na dłuższy sen?

Zobaczcie także:Foto: Thinkstock

Dodał(a): Anka P. , Czwartek 12.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Najlepsze na początek są żele takie co działają na faceta ale i dają rozkosz kobiecie. Ostatnio do Polski trafił http://www.erogen-x.pl. Wg mnie świetna sprawa.
Dodano: 2017-12-06 13:58:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×