Jak rozpoznać, że facetowi zależy tylko na seksie?

Kobiety zazwyczaj pragną stabilizacji, a mężczyźni niekoniecznie. Sprawdź, co może świadczyć, że jemu zależy tylko na sypianiu z tobą.

Jak rozpoznać, że facetowi zależy tylko na seksie?

Jak rozpoznać, że facetowi zależy tylko na seksie?


Niektóre z nas zupełnie świadomie mówią, że lubią "sport" i nie do końca jest dla nich ważne z kim, bo w sumie liczy się żeby po prostu nie było nudno i aby się zrelaksować. Z drugiej strony jednak nie da się ukryć, że większość kobiet marzy o wiernym, oddanym, kochającym facecie, który będzie w nie wpatrzony jak w obrazek. 

W końcu przychodzi ten dzień kiedy pojawia się ktoś, w kim naprawdę wszystko się zgadza i z chęcią zaczęłabyś z nim poważny związek, tylko skąd wiedzieć, że facet ma takie same pragnienia, a nie chodzi mu tylko o seks? Podpowiadamy. 

1. Wasze spotkania zawsze są w domu? Nieważne czy twoim, czy jego, ale raczej nie wychodzicie do knajpek, kina, na spacer, a poza tym zupełnie nie znasz jego znajomych? To pierwszy sygnał aby sądzić, że to tylko chwilowa rozrywka z jego strony. Nie przedstawia cię nikomu, bo być może wie, że niedługo będzie kolejna i nie chce mu się tłumaczyć innym, że już z tobą nie jest. 

2. Zwróć uwagę na częstotliwość waszych spotkań i tego jak do nich dochodzi. W czasie jednej randki umawiacie się na kolejną, czy może wręcz odwrotnie - spotykacie się, jest miło, a potem on milczy przez kilka dni aż do momentu kiedy uzna, że mu się nudzi i chętnie by się z tobą spotkał? Oczywiście u siebie w mieszkaniu i zapewne z lampką wina w ręce. On już wie jak to się skończy. Ty pewnie też. Tylko jak długo to zniesiesz?

3. W czasie waszych spotkań rozmawiacie o jego sukcesach albo oglądacie filmy, a potem kończycie w łóżku? Widać, że facet nie chce cię poznać i liczy tylko na "sport".

4. Po wspólnie spędzonej nocy facet opowiada ci o swojej byłej? Wiedz, że on chce o niej zapomnieć twoim kosztem, albo myśli o tym jak do niej wrócić, a ty i tak jesteś tylko elementem przejściowym tej układanki, potrzebnym do rozładowania emocji. 

Miałyście takie sytuacje?Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Piątek 12.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-12)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (12)

Awatar
Anonim
Ja jestem 20 lat
Dodano: 2017-09-27 20:31:38 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja miałam tak jak w ostatnim punkcie i to bez seksu.....to jest dopiero masakra ;/
Dodano: 2015-01-03 15:10:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja bylam z takim facetem przez kilka lat.
Dodano: 2014-12-27 22:40:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie zgadzam się z p-tem 2 - bardzo rzadko tak jest, że umawiałam się na kolejną randkę z facetem na spotkaniu, najczęściej nast spotkanie było ustalane później przez sms lub telefon....i wg mnie nie ma w tym nic dziwnego - podczas spotkania osoby mogą np nie wiedzieć kiedy będą miały czas na następne
Dodano: 2014-12-18 20:16:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
zgadza się nie ma co ukrywać bo nic w takiej główce nie można i tak znaleźć ;)
kobiety myślą, że rządzą a tak na prawdę większość takich jest po prostu pusta ;))
Dodano: 2014-12-16 02:15:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
kobiety rządzą, nie ma co ukrywać ;)
Dodano: 2014-12-15 20:39:09 Zgłoś nadużycie
Anonim
Prawda jest też taka, że jeśli dziewczyna chce brnąć w gie... to i tak będzie w nie brneła nawet wiedząc o tym. Przykre ale prawdziwe.
Inteligencja kobiet niekiedy jest zadziwiająca a mówi się, że to faceci myślą tom drugą głową ;)
Dodano: 2014-12-14 01:23:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
Twój chłopak mieszka z rodzicami? To ma swoje plusy!
Polecam ten artykół bo niesie więcej prawdy zwłaszcza naszej obecnej Polski. Może smutne ale przecież jeśli chłopak i dziewczyna są czyści i mają szczere uczucia i intencje to nic innego nie da większego szczęścia bo miłość potrafi mobilizować i budować wspólnie w związku wspólną przyszłość. Dziękuję i pozdrawiam jeden z najfajniejszych portali o modzie i sztuce.
Dodano: 2014-12-14 01:18:52 Zgłoś nadużycie
Anonim
Oki zgadzam się bo były chłopak mojej byłej na razie dziewczyny też tak robił i nadal robi bo jest stary i ma już 42 a za niedługo 43 lata a ona 27 więc od samego początku liczył na seks z małolatą ale nie dała mu i teraz z nim chyba jest z poczucia obowiązku że była z nim przez 5 lat. On nadal tak robi a ona chce wyjeżdżać w różne miejsca co mu wogóle nie pasuje bo po prostu jest stary i leniwy a mi to właśnie pasowało ale ona widać woli z innymi się zabawiać a nim się bawić. Stare polskie przysłowie JaK StarY TaK GłópI. Żałosne z jego strony a z jej to, że okłamuje wszystkich do okoła i chyba nawet samą siebie bo przecież nie jest mu nic winna ani zobowiązana, to on miał nieszczerw zamiary od samego początku a teraz bazuje na tym, że to on niby był z nią 5 lat a prawda jest taka, że to raczej ona była z nim bo to ona do niego jeździła. Wygodniński. Natomiast co do artykułu to, że bardzo uogólnia i żuca złe światło na takich jak ja szczerych i uczciwych facetów i za to że mówię szczerze zawsze obrywam bo nigdy nie mam nieszczerych intencji. To nie fer wrzucać wszystkich do jednego worka. Popatrz na sam tytuł... PS dziękuję, że przynajmniej ty coś wiesz ale widać większość dziewczyn nawet tych żekomo pożądnych woli brnąć w kłamstwo.. nawet takiego starego 43 latka bo ma chatę i tyle a nawet nie ma własnego samochodu i nadal myśli, że ona powinna mu dać a ja uważam, że on po prostu bierze ją na litość.
Dodano: 2014-12-14 01:15:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
do anonima poniżej: tu nie jest napisane, że każdemu facetowi zalezy tylko na seksie, ale niektórym owszem. znam takich i uważam te wskazówki za bardzo cenne. jeden z moich byłych umawiał się ze mną tylko w swoim mieszkaniu... teraz wiem dlaczego. szkoda, że wcześniej nie trafiłam na taki artykuł...
Dodano: 2014-12-14 00:40:04 Zgłoś nadużycie
1  2  »

Zobacz również

×