Jak stać się w łóżku wymarzoną kochanką? Oto kilka cennych rad

Seks przestaje być tematem tabu, a my coraz bardziej się do niego przykładamy i dbamy o to, by jego jakość była naprawdę dobra. Chcesz stać się boginią seksu? Mamy kilka prostych, ale cennych rad.

jak być dobrą kochanką.jpg

Jak stać się w łóżku wymarzoną kochanką? Oto kilka cennych rad

Coraz więcej mówi się otwarcie na temat seksu. Dlatego też mamy w stosunku do partnerów większe oczekiwania i chcemy, by seks był coraz lepszy w swojej jakości.

Choć to zazwyczaj od panów oczekujemy, by w tej kwestii byli dobrze przygotowani, warto dać coś od siebie i pokazać, że panie również potrafią świetnie zadbać o dostarczenie mężczyźnie wspaniałych wrażeń. Co zrobić, by stać się dobrą kochanką? Oto kilka rad.

Zobacz też: 3 NAJPOPULARNIEJSZE MITY NA TEMAT KOBIECEJ SEKSUALNOŚCI

Traktuj partnera tak, jak sama chciałabyś być traktowana

Chciałabyś, by Twój partner od czasu do czasu skupił się jedynie na Tobie, a nie na zaspokojeniu swojej potrzeby seksualnej? No właśnie, działa to w obie strony. Oczywiście, Twoja przyjemność i orgazm są bardzo ważne, ale może czasem warto bardziej skupić się na partnerze i dać mu odczuć, że tym razem to on jest ważny. Nie chodzi o to, byś zrezygnowała zupełnie z własnej przyjemności, ale o to, by od czasu do czasu zadbać odrobinę bardziej o swojego partnera niż o siebie. Zobaczysz, że ona na pewno to doceni i następnym razem będzie chciał Ci się hojnie odwdzięczyć... 

Zobacz też: CZEGO NAPRAWDĘ PRAGNIEMY W ŁÓŻKU? 

Skrępowanie i kompleksy zostaw za drzwiami sypialni

Nie ma nic bardziej seksownego niż pewna siebie i swoich zalet kobieta. Nie chodzi o to, byś pokazała mu "gdzie raki zimują" i przejęła kontrolę nad wszystkim. Chodzi bardziej o to, byś przestała się wstydzić, czy bać tego jak on ocenia Twoje ciało i pozwoliła mu się z nim cieszyć, co więcej, byś cieszyła się wspólnie z nim! Każda z nas ma wiele kompleksów, ale sypialnia z pewnością nie jest dobrym miejscem do tego, by debatować na ich temat z partnerem. Pokaż, że kochasz siebie i chcesz mu dać to, co najlepsze, czyli po prostu siebie, taką jaka jesteś. To najbardziej seksowna rzecz, jaką możesz uczynić.

jak być dobrą kochanką.jpg

Zadbaj o swojego partnera, a zobaczysz, że na pewno Ci się odwdzięczy

Wrzuć na luz i miej do siebie dystans

Ten punkt łączy się pośrednio z poprzednim. Im bardziej będziesz się przejmować i denerwować tym, by wszystko wyszło idealnie, tym gorzej wyjdzie. Po prostu wrzuć na luz i naucz się dystansu do siebie i do otoczenia. Nie trzeba być zawsze perfekcyjnym i idealnym. Wymarzona kochanka nie jest kimś, kto od A do Z zna wszystkie pozycje seksualne. Wymarzona kochanka to kobieta, która m dystans do siebie, potrafi się zabawić i wyluzować. Wpadki zdarzają się każdemu i nie są wcale niczym strasznym. Po prostu naucz się, że niespodziewane sytuacje to powód do śmiechu a nie skrępowania, czy zdenerwowania. 

 

Nie bój się zaszaleć

Nawet jeśli jesteś osobą, która nie lubi eksperymentować, może warto od czasu do czasu trochę urozmaicić sytuację w sypialni? Z pewnością masz jakieś fantazje erotyczne, które chciałabyś wcielić w życie. Nie bój się czasem odrobinę zaszaleć i zerwać z konwenansami. Mężczyźni to wręcz uwielbiają. Chcesz być świetną kochanką? Wyjdź od czasu do czasu z inicjatywą, zaskocz odrobinę swojego partnera, a zobaczysz, że nie będzie mógł o Tobie zapomnieć i szybko postara się o kolejną wspólną wspaniałą noc. Uwierz, spontaniczność, to jedna z najbardziej seksownych rzeczy według mężczyzn.

Zobacz też: CHCESZ WIĘCEJ ROMANTYZMU W ŁÓŻKU? OTO KILKA CENNYCH RAD 

Zadbaj o to, by być w dobrej formie

Najnowsze badania pokazały, że bycie fit jest bardzo pociągające. Nie chodzi o to, że aby stać się wspaniałą kochanką, musisz być drugą Ewą Chodakowską. Chodzi o to, że dobra kondycja pozwoli Ci lepiej cieszyć się z tego czym tak naprawdę jest seks.  Twoje ciało nie musi być wyrzeźbione i idealne by być seksowne, ale dobra wytrzymałość fizyczna na pewno przyda się podczas długiej upojnej nocy. Ćwicząc mięśnie i wyrabiając ich formę będziesz także odczuwać większą przyjemność. Łatwiej będzie Ci osiągnąć orgazm i sprawić, by partner krzyczał z rozkoszy i stwierdził, że nigdy nie miał lepszej kochanki niż Ty.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 19.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×