Jak stosować kulki gejszy?

Zapewne wiele z was słyszało o tym gadżecie erotycznym, ale zastanawia się, jak należy go używać. Jest to bardzo proste.

kulki gejszy


Choć może wiele kobiet o tym nie mówi, to z chęcią sięgnęłaby po gadżety erotyczne, które urozmaicają życie seksualne. Jak się okazuje, bywa że to właśnie brak informacji o tym, jak powinno się ich używać powoduje, że zakup zostaje odłożony na później. 

Jednym z najpopularniejszych gadżetów są kulki gejszy, które można stosować zarówno do masturbacji, jak i zabaw z partnerem. Okazuje się, że nie tylko przynoszą rozkosz, ale także wzmacniają mięśnie pochwy!

Czym są kulki gejszy? Otóż są to kulki połączone sznureczkiem. Kiedy znajdują się w pochwie, pod wpływem ruchu wywołują drgania, które przynoszą rozkosz. Ze względu na swoje właściwości poprawiające kondycję mięśni, mogą być stosowanie nie tylko w celu polepszenia doznań cielesnych, ale także właśnie w celach profilaktycznych, nawet w czasie codziennych czynności. 

Ich stosowanie jest bardzo proste. Wystarczy umieścić je w pochwie podobnie jak tampon i tak pracować mięśniami, aby kulki zostały na miejscu i nie wypadły. Idealne ułożenie to takie, gdzie jedna z kulek przylega do ściany szyjki macicy, a drugą przytrzymują mięśnie pochwy. 

kulki gejszy

Można z nich korzystać także w trakcie seksu z partnerem. Nie ma obaw, że wypadną, albo wcisną się za daleko. Kiedy pociągniemy za sznureczek, bez problemu wydostaną się na zewnątrz, ale na wszelki wypadek zawsze można sięgnąć po lubrykant. 

Oczywiście po każdym ich zastosowaniu należy je dokładnie umyć. 

Jeżeli zastanawiacie się, czy może jednak wybrać wibrator, mamy dla was porady, jak go należy stosować, które znajdziecie TUTAJ

Oto przykładowe kulki

PlumBum_pudełko i kulki.jpg


Zestaw kulek PlumBum kosztuje 159 zł

Sięgacie po kulki gejszy?Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shuterstock

Dodał(a): Anka P. , Piątek 30.01.2015 (aktualizacja: 2015-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
kuleczki 50 twarzy Greya moje ulubione można sobie samej dozować ciężkość poprzez wymienne kulki. Zaczynając treningi od małej ciężkości stopniowo zwiększając ja swoje efekty widziałam już po 6 tygodniach stosowania http://erozkosz.pl/p/7301/62989/fifty-shades-of-grey-kegel-balls-set-50-twarzy-greya-fetish.html
Dodano: 2016-07-13 10:41:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bardzo duży wybór http://sexshop112.pl/37-kulki-gejszy-jajka jest w sklepie Sexshop112.pl Kupiłam swoje po sporej przecenie. Jestem z nich bardzo zadowolona, jak również ze sklepu, który zapewnia profesjonalną obsługę i pełną dyskrecję.
Dodano: 2016-02-06 19:48:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×