Jak urozmaicić grę wstępną?

Wskazówki dla panów, którzy pragną podkręcić atmosferę w sypialni i zachęcić kobietę do seksu.

Jak urozmaicić grę wstępną?

Bywa, że kobieta nie ma ochoty na seks. Niekiedy wynika to ze słabego nawilżenia podczas stosunku, przez co kobieta unika następnych zbliżeń. Są jednak sposoby, aby naprawić tę sytuację. Mamy porady dla waszych facetów. Zamieńcie się z nimi teraz przed monitorami.

Olejki


Partner powinien natrzeć wewnętrzną stronę ud i wargi sromowe kobiety aromatycznym olejkiem, a potem co kilka ruchów dmuchać na olejek, aby podnieść jego temperaturę.

Lód


Kolejno mężczyzna powinien wziąć do rąk kostkę lodu i przejechać nią wzdłuż szyi, w kierunku sutków i dalej w dół, do pachwin swojej kobiety.

Zobaczcie także: Na ilu potencjalnych partnerów seksualnych jesteśmy narażeni? Ten kalkulator to obliczy

Lody


Partner powinien nabrać je na łyżkę, po czym przejechać po tułowiu kobiety, po erogennych miejscach kończąc na wewnętrznej stronie ud. Topniejące lody wyznaczą "szlak" i staną się słodką wilgocią, którą powinien zlizać gorącym językiem.

Zobaczcie także: Seks - czego najczęściej żałują kobiety, a czego mężczyźni? Oto wyniki badań

Seks pod prysznicem


Jeżeli lubicie ciepłą wodę, to idealne rozwiązanie dla was. Wskoczcie pod prysznic, albo do wanny. Zmysłowa wilgoć rozpali was do czerwoności. Dodatkowo mężczyzna może umyć ciało kobiety myjką, co dodatkowo pobudzi zmysły.Zobaczcie także:Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 28.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
Zdecydowanie polecam http://www.alfabet-doznan.pl/31-akcesoria-bdsm rozgrzeją was do czerwoności, i wcale wszech obecna opinia że są one dla "zboczonych" ludzi nie jest prawdziwa, jest to po prostu urozmaicenie życia seksualnego.
Dodano: 2016-08-26 07:39:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Panowie starajmy się przeprowadzić grę wstępną, jeśli zrobi się dobrą robotę to na pewno kobieta nam się odpowiednio odwdzięczy. Kilka ciekawych pomysłów znajdziecie na http://wiecejmeskosci.pl/gra-wstepna-przed-seksem ; inspiracji można znaleźć wiele, także czytać a wieczorem do dzieła.
Dodano: 2016-08-09 12:40:01 Zgłoś nadużycie
Amukina
U nas fajnie działa nakecanie sie jak ogladamy sex filmiki :) bardzo podkręca to atmosfete i zawsze mozna cos podpatrzeć jak się nam spodoba. Fajne sex filmy sa np na pornzone.com/
Dodano: 2016-08-05 12:24:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Przygotuj romantyczną kolację, to co lubi Twój partner, jego ulubiona muzyka, świece, róża od razu po wejściu do domu, potem masaż karku dla odprężenia, następnie podaj jej wino i dodaj kilka kropel http://sexelixir, gwarantuje że wtedy to będzie Wasza niezapomniana noc ;)
Dodano: 2015-09-29 11:29:04 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×