Jak wygląda według kobiet idealny... penis? Zobaczcie

Czy kobiety mają wyobrażenie tego jak powinien wyglądać idealny męski członek? Co więcej, czy potrafią narysować tę wizję? Zobaczcie sami.

idealny penis.jpg

Bardzo często mówi się, że "rozmiar ma znaczenie". Kobiety nie do końca potwierdzają tę teorię, przynajmniej tak wynika z badań. Czy jednak panie, mimo tego, mają w swojej głowie wizję... idealnego męskiego członka?

Cóż, zapewne żadna z pań nie siedzi i nie rozmyśla o tym w każdej wolnej chwili. Jednak mimo tego chyba wszystkie mają jakieś "wytyczne", które sprawiają, że akurat taka męskość sprawia im największą przyjemność.

 

Choć za osiągnięcie orgazmu w większości odpowiada nasz umysł, to jednak "dobry sprzęt" z pewnością może w tym pomóc. Oczywiście ile kobiet, tyle opinii, dlatego żaden z panów nie musi się martwić, z pewnością znajdzie nie jedną amatorkę swojej męskości.  

Zobacz też: CZY ROZMIAR "MĘSKOŚCI" PARTNERA FAKTYCZNIE MA DLA KOBIET ZNACZENIE? 

Grupa kobiet została postawiona przed niebagatelnym zadaniem. Posadzono je przy stoliku i po krótkim wstępie poproszono, by narysowały penisa o idealnych kształtach. Zadanie z pewnością nie było proste, jednak kobiety sięgnęły po kredki i starały się jak tylko mogły.

Jakie były efekty? Zobaczcie sami. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 23.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×