Jak zadowolić kobietę według mężczyzn?

Ian Kerner, seks terapeuta, który jednocześnie jest właścicielem strony goodinbed.com, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat udanego stosunku na łamach internetowego portalu uk.askmen.com. Zobaczcie, jak zdaniem mężczyzn można zadowolić kobietę. Dalej błądzą czy są już bliżej rozwiązania? Jak myślicie?

Jak zadowolić kobietę według mężczyzn?

"Seks dla kobiety bardziej przypomina pokrętła, aniżeli przełącznik" - kobiety potrzebują czasu by się rozkręcić, muszą poczuć klimat zanim do wszystkiego dojdzie. Mężczyznom wystarczy chwila by “przełączyć” się na tryb łóżko i skupić wyłącznie na tym. Kobietę rozgrzewa się powoli.

"Zanim do wszystkiego dojdzie, upewnij się, że partnerka jest zrelaksowana i nie zaprząta sobie głowy niczym zbędnym" - naukowcy z Holandii odkryli, że kluczem do pozbycia się hamulców w łóżku wcale nie jest alkohol, a głębokie poczucie odprężenia i brak lęku. Według nich, jest to element konieczny do osiągnięcia orgazmu przez kobietę.

"Z wyczuciem sprawdź, co ją kręci" - kobiety rzadziej niż mężczyźni przyznają się do tego co je podnieca i co raczej nie sprawia im żadnej przyjemności. Możesz pytać, lecz możesz także cierpliwie próbować i obserwować.

Zobaczcie także: Kilka powodów, które przeszkadzają nam osiągnąć orgazm

"Gdy już odkryjesz, co rozgrzewa ją do czerwoności, spróbuj tego na nowo" - większość osób biorących udział w badaniach Kerner’a uważa, że są one najbardziej spełnione seksualnie, gdy czują silną więź z partnerem i czują się w ich obecności w pełni swobodnie. Potrzebne jest jeszcze zaufanie, które pozwoli na fantazjowanie: o innych ludziach, miejscach i sytuacjach. Podobno najzdrowsze życie seksualnie prowadzą te osoby, które pozwalają sobie z partnerem na fantazje.

Zobaczcie także: Jeden szczegół, który sprawia, że częściej chodzimy do łóżka

"Używaj swoich mocnych stron z rozwagą" - nikt nie jest idealny, a życie to nie film porno. Jeśli nie będziesz przekonywał partnerki od początku, że w łóżku jesteś gotowy na wszystko, to powinno być w porządku. Każdy facet może mieć problem z erekcją, a kobiety z pewnością to nie zachęci. Gdy nauczycie się komunikować, tego typu problemy nie będą się powtarzać. Zobaczycie!Zobaczcie także:Foto: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 04.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×