Jaka pozycja seksualna jest najlepsza dla twojego znaku zodiaku?

Sprawdź, czy zgadza się to z twoimi upodobaniami, a może powinnaś spróbować czegoś nowego?

Jaka pozycja seksualna jest najlepsza dla twojego znaku zodiaku?

Baran

Kobieta spod tego znaku zodiaku to prawdziwa wojowniczka, która potrzebuje godnego przeciwnika. Najlepiej do niej pasuje pozycja na jeźdźca. Ona rozpoczyna, a potem kontrolę powinien przejąć jej partner.


Byk

Charakterystyczne dla kobiety spod tego znaku jest bycie zmysłową, wrażliwą, dlatego w seksie oczekuje powolnych pieszczot i masażu. W trakcie stosunku najlepiej więc pieścić ją za pomocą palców i języka.

Bliźnięta

Panie spod tego znaku nie boją się zabaw w niegrzeczną uczennicę. Pozwólcie na to, aby partner wziął was od tyłu np. przy biurku. Może to działać w dwie strony. Kobieta może się stać nauczycielką, a mężczyzna niegrzecznym chłopcem.

Rak

Kobiety spod tego znaku są słodkie i najmilsze dla swoich partnerów. Spróbujcie pozycji stojącej pod ścianą. Nogi owińcie wokół faceta. Trzeba mieć też na uwadze, że Rak jest znakiem kraba, dlatego też partner powinien być świadom, że po upojnej nocy na jego ciele mogą pozostać ślady po paznokciach.

Lew

Lwice, jak to drapieżniki, lubią się bawić zdobyczą. Pozycja na jeźdźca tyłem do twarzy partnera to jest to! Dla podwójnej przyjemności, do zabawy można włączyć wibrator. 

Panna

Dla kobiety spod tego znaku najlepszy jest seks czysty, prosty i z dużą ilością stymulacji łechtaczki. Spróbujcie pozycji misjonarskiej z urozmaiceniem: warto się położyć na brzegu łóżka z podniesionymi kolanami, a wtedy partner niech wejdzie na ukos. Dzięki temu będzie mógł maksymalnie stymulować łechtaczkę.

Waga


Panie spod tego znaku cenią sobie równość w związku. Lubią kiedy mogą dać tyle samo przyjemności ile biorą. W ich przypadku najlepiej się sprawdza pozycja 69.

Skorpion


Kobiety spod tego znaku zodiaku potrzebują parterów mających podobne podejście do seksu co one, czyli: wszystkie chwyty dozwolone. Opaska na oczy, seks analny, nie ma ograniczeń. Niech się dzieje!

Strzelec

Kobiety spod tego znaku zodiaku uwielbiają seks w miejscach publicznych. Spróbujcie wykorzystać chwilę np. podczas imprezy u znajomych i wymknijcie się do łazienki. 

Koziorożec

Kobiety spod tego znaku zodiaku są poważne, ale też nienasycone. Dla nich najlepsza jest pozycja na jeźdźca w pozycji siedzącej. Łączy ona bowiem emocjonalne połączenie oraz ekstazę.

Wodnik

Panie spod znaku Wodnika są nieprzewidywalne i lubią skrajności. Spróbujcie pozycję na pieska, ale na stojąco: kobieta zgina się w pasie i opiera np. na stole, a partner w nią wchodzi. To może być szalona jazda.

Ryby

Kobiety spod tego znaku cenią sobie poczucie bliskości z partnerem. Idealnie do nich pasuje powolny seks w pozycji na łyżeczki.


Zgadzacie się?Zobaczcie także:Źródło: Cosmopolitan.co.uk
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 05.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ale bzdury...
Dodano: 2016-10-04 20:58:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×