Joga zbawienna dla seksu!

Na pewno wiesz, że dzięki jodze możesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, być bardziej rozciągniętą. Ale czy wiesz, że dzięki niej możesz mieć lepszy seks i poprawić swoją samoocenę? Oto kilka powodów, dla których po przeczytanie tego tekstu powinnaś wyciągnąć z szafy matę i zacząć ćwiczyć!

Joga zbawienna dla seksu!


Pewność siebie

Kobiety które ćwiczą jogę regularnie nie mają problemu z utrzymaniem stałej niskiej wagi, w przeciwieństwie do ich rówieśniczek, które nie ćwiczą. To sprawia, że czują się bardziej pewne siebie, atrakcyjne i mają lepsze samopoczucie.

Energia

Na pewno nie raz zdarzyło ci się zrezygnować z seksu z powodu zmęczenia, albo wolałaś być podczas stosunku stroną bierną, najlepiej leżącą wygodnie na łóżku. Z badań przeprowadzonych przez National Sleep Foundation wynika, że kobiety które miały poważny problem z chronicznym zmęczeniem już po 8 tygodniach od regularnego, domowego ćwiczenia jogi były bardziej wypoczęte, lepiej spały i poprawiło się ich życie seksualne.

Niesamowity orgazm

Wiele pozycji w jodze poprawia krążenie w miednicy. Większość z nas prowadzi siedzący tryb życia, więc okolice miednicy są zaniedbywane. Poza tym dzięki takim ćwiczeniom, w których czynny udział bierze dno miednicy, które wzmacnia z kolei mięśnie odpowiedzialne za doznawanie orgazmu, nasz seks na pewno się poprawi.

 Źródło: gaiamlife.com

Przeczytaj również:

Kosmiczny seks

Uwaga na harlekiny


Dodał(a): Olga Wap , Piątek 02.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
paula2509
:)
Dodano: 2011-09-02 18:19:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×