Kiedy już prawie doszłaś...

Wydaje Ci się, że to prawie już! Hmmm i nagle nic z tego... Dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym radzić?

seks.jpg

Kiedy już prawie doszłaś...

dwie przyczyny tego okropnego stanu, którego pewnie czasem doświadczasz (czyli braku orgazmu, mimo że czułaś jak blisko już byłaś... ) - pierwsza mentalna i druga fizyczna. Przyczyna mentalna, czyli wtedy kiedy coś rozprasza Twoją uwagę, druga jest spowodowana nagłą zmianą pozycji albo tempa przez partnera. Jak temu zaradzić? Okazuje się, że kobiety o wiele łatwiej rozpraszają się w trakcie seksu, niż mężczyźni! Prześladują je sytuacje dnia codziennego oraz myśli o swoim wyglądzie. Przypomnij sobie czy sama ostatnio w trakcie akcji, nie zastanawiałaś się czy wyglądasz wystarczająco seksownie?

Dlatego przed seksem najlepiej pozałatwiać wszystkie nurtujące nas sprawy i wyciszyć się. Kiedy w trakcie stosunku rozprasza Cię jakiś dźwięk, wtedy zacznij mówić - oczywiście o tym co się dzieje, jak się czujesz - po prostu komentuj akcję na bieżąco. Pozwoli Ci to się z powrotem skupić, a przy okazji może się okazać, że podkręciłaś atmosferę także swojemu partnerowi.

Jeżeli doświadczasz braku orgazmu z przyczyn fizycznych, należy przeszkolić swojego partnera. Jeżeli jednak nie czujesz się z tym komfortowo, to musisz go nakierować na swój orgazm w trakcie akcji - mów do niego "nie przestawaj" czy "już prawie!", on na pewno to doceni, a Ty będziesz wreszcie w pełni zaspokojona.


Przeczytaj również:

TOP 10 erotycznych przebrań 

Tajemnice męskiego ciała! 

Upiększ swoje miejsca intymne! 


Dodał(a): Ewa Nenko , Piątek 10.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
youcansaveme
co prawda, to prawda;p kobiety łatwiej się rozpraszają;p
Dodano: 2012-09-04 08:30:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
pierdoły!!
Dodano: 2012-08-11 14:49:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Też mi się tak czasem zdarza. Najczęściej gdy maw dużo spraw na głowie i zamiast o doznawanej przyjemności myślę o czymś innym
Dodano: 2012-08-10 10:13:05 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×