Kobiety chcą więcej seksu? Oto wyniki badań

Według nowych badań, nie tylko mężczyźni są spragnieni większych ilości seksu, zobaczcie sami.

uwodząca kobieta.jpg

Kobiety chcą więcej seksu? Oto wyniki badań

 

Seks to temat, o którym coraz częściej rozmawiamy głośno. Nie tylko przestał być to temat tabu, ale także sfera życia. Nie ma się więc co dziwić, że powstaje coraz więcej statystyk na podstawie różnych przeprowadzonych w społeczeństwie badań.

Choć wydawać by się mogło, że to panowie mają niedosyt pożycia, okazuje się, że przeprowadzone ostatnio badania pokazują, że kobiety także nie miałyby nic przeciwko większej ilości udanego seksu w związku.

Zobacz też: NA JAKIE DOLEGLIWOŚCI POMAGA REGULARNY SEKS? 

Z 500 kobiet, które wzięły udział w ankiecie, ponad 53 procent przyznało, że chciałoby, aby seks z partnerem zdarzał się częściej niż do tej pory. Niecałe 47 procent badanych pań stwierdziło, że obecna częstotliwość stosunków jest dla nich satysfakcjonująca.

 

Jak często zatem kobiety chciałyby uprawiać seks? Aż 3/4 badanych przyznała, że są gotowe na aktywność seksualną częściej niż 3 razy w tygodniu. Nieco mniej, bo około 13 procent ankietowanych kobiet stwierdziło, że chciałyby kochać się ze swoim partnerem częściej niż 6 razy na tydzień.

Zobacz też: CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ O LIBIDO? POZNAJ KILKA WAŻNYCH I CIEKAWYCH FAKTÓW 

Jak widać, wbrew powszechnym pogłoskom, kobiety wcale nie zamierzają stronić od seksu. Ponad połowa jest gotowa zwiększyć jego częstotliwość, a jak wiadomo, za częstymi treningami idzie także lepsza jakość pożycia. Libido pań nie jest zatem o wiele niższe niż pociąg panów. Wystarczy dobrze się dograć i obie strony mogą czerpać znacznie więcej przyjemności z bycia razem niż do tej pory.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 29.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×