Kobiety wolą złych chłopców

"Bad boys" to osobnicy najbardziej pożądani przez kobiety. Faceci obojętni, często pozbawieni wyższych uczuć, pewni siebie i… pełni uroku.

niegrzeczni chłopcy

Niestety my kobiety mamy dużą słabość do mężczyzn charakteryzujących się "olewczym" sposobem bycia czy pewnością siebie, ale jakże dużo tajemnicy skrywają w sobie Ci panowie. Na podstawie badań i wypowiedzi kobiet okazało się, że najbardziej pożądani są przez nas mężczyźni, u których stwierdzono natężenie cech charakteryzujących psychopatów. Takie "typy spod ciemnej gwiazdy" są skłonni do większego ryzyka i kryją w sobie podniecającą nas tajemnicę.

Tajemnica skrywa bowiem w sobie to, co jeszcze nieodkryte, pociągające i ciekawe. Bad boys są więc nie tylko niegrzeczni, ale i zamknięci w sobie. Przez takie cechy faceci wydają się też bardzo męscy i to właśnie sprawia, że kobiety mają do nich taką słabość. Prawdziwy mężczyzna to na pozór mało przystojny osobnik. Nie zależy mu tak bardzo na wyglądzie, bo zwyczajnie ma ważniejsze sprawy na głowie. Zazwyczaj nosi nieco niechlujną fryzurę, czy lekki zarost ale za to cudownie pachnie. Właśnie takich facetów najbardziej pożądają kobiety, bo po co nam narcyz przesadnie dbający o swój wizerunek, a nie wiedzący jak traktować kobiety.

Tekst: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Przyjaciel z bonusem

Jak grzeszą zakochani w Polsce?

Dodał(a): Iza Hofman , Poniedziałek 16.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
irenka1
jak slysze o takich facetach -mam alergie bo eks mi przypominaja
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Dodano: 2012-06-24 13:29:58 Zgłoś nadużycie
paula2509
ale trzeba przyznać, że niesamowicie nas podniecają
Dodano: 2012-05-01 14:39:57 Zgłoś nadużycie
runa
wiadomo każda z nas na którymś etapie życia poleciała na takiego kolesia, niestety..
Dodano: 2012-04-18 13:37:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×