Których fantazji seksualnych nie powinnaś się wstydzić

Czy któraś z nich znajduje się na waszej liście?

Których fantazji seksualnych nie powinnaś się wstydzić

Nikt nie mówi, że fantazje należy wcielać w życie, więc jeżeli niektóre z waszych wyobrażeń są wręcz przerażające, nie musicie się ich wstydzić.

Fantazje seksualne to naturalna sprawa i chyba nie ma osoby, która by powiedziała, że ich nie miewa. Bez obaw zatem wyrażajcie swoje zdanie na ten temat.

Oto najczęstsze wyobrażenia:

1. Gwałt


To najbardziej powszechna kobieca fantazja seksualna. Wiele kobiet uwielbia sobie wyobrażać, że ich partner zmusza je do seksu. Nie chodzi tutaj jednak o chęć przeżycia prawdziwego gwałtu, lecz o to, że czujemy się zdominowane przez władczego "samca".

2. Policzkowanie


Wiele kobiet lubi, kiedy w trakcie seksu zostanie uderzona w policzek. Dlaczego? Sprawia to, że czują się zdominowane i pokorne, co w gruncie rzeczy mocno je podnieca. Chodzi o doznanie swego rodzaju upokorzenia. Do tego dochodzi także lekki ból. Jeżeli uważacie, że to polepszy wasze doznania, to dlaczego nie powiedzieć o tym partnerowi i tego nie spróbować? Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.

Zobaczcie także: Seks pod prysznicem - jak się do niego przygotować?

3. Zabawa w odgrywanie ról


To także częsta fantazja. Kobiety zazwyczaj wcielają się w role niegrzecznej uczennicy, która jest temperowana przez nauczyciela np. chłostą, albo też ulega jego nieodpowiedniemu dotykowi. Odgrywanie ról często pomaga parom na nowo odnaleźć przyjemność podczas zbliżeń, a seksowne stroje tylko podkręcają atmosferę.

Zobaczcie także: O czym myślimy przed stosunkiem?

4. Uwodzenie


Dla niektórych kobiet niezwykle podniecające jest uwodzenie faceta i proszenie się o seks. W wielu fantazjach chodzi wręcz o błaganie o niego.


Jakie są wasze fantazje seksualne?Zobaczcie także:Źródło: cosmo.ru
Foto: ThinkstockDodał(a): Anka P. , Wtorek 09.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Freedom
Moja męska fantazja - Sauna, fragment z mojego portalu http://www.freedom.net.pl:

"Siedzisz przewiązana ręcznikiem. Chyba tak samo jak my nie masz nic pod nim. "Cześć" - witamy się z Tobą. Uśmiechasz się. Siedzisz tu już pewnie chwilę, bo krople potu spływają wolno po Twojej szyi, dekolcie i chowają się pod ręcznikiem przy piersiach. Masz ładne, pomalowane paznokcie u rąk i u stóp. Twoje włosy są mokre, chyba brałaś prysznic przed sauną. Jesteś taka... naturalna. Rozmawiamy chwilę we trójkę, okazuje się że jesteś tu pierwszy raz. Pytasz nas jakie są tu jeszcze atrakcje. No jak to jakie..? My ;) Śmiejesz się. Oblizujesz usta. Przez chwilę nie mogę oderwać od nich wzroku. Ani myśli. Zakładasz nogę na nogę i kołyszesz lekko stopami.. Masz bardzo gładkie nogi. Wyobrażam sobie jakby wyglądały zapleciona na moich plecach..."
Dodano: 2016-12-16 23:02:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Serio?! Gwałt i policzkowanie? Kto to pisze, nastoletnie fanki greya?
Dodano: 2016-02-24 18:19:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×