Magiczna moc seksu

Wiesz, że twój partner, jak każdy mężczyzna, jest wzrokowcem. Dlatego, chcąc by ci się nie oparł i wasze spotkanie znalazło finał w sypialni, starannie się do niego przygotowujesz. Depilacja bikini, zmysłowa bielizna, nadgarstki i włosy skropione perfumami. Twoje zachowanie pokazuje, że mężczyzna jest dla ciebie ważny, że chcesz być dla niego piękna, pragniesz, by cię pożądał. To świetnie, ale… udany seks wcale nie zależy od seksownej bielizny. Zaufaj instynktowi, on cię poprowadzi na szczyty rozkoszy.

Magiczna moc seksu

Przed każdą randką spędzasz godziny przed lustrem, a w głowie opracowujesz plan, jak być bardziej ponętną, jak go uwieść. Tuż po intymnym zbliżeniu, biegniesz do łazienki, żeby nie zobaczył cię bez makijażu. Boisz się, że się odkocha? Mężczyźni naprawdę nie lubią tego całego zgiełku wokół diet, kosmetyków, wyszczuplającej bielizny. Nie zauważają "wałeczka" na brzuchu, ani cellulitu.

Jeśli on naprawdę cię kocha, pragnie czuć twój zapach, dotykać cię tak jak lubisz, oglądać w całej okazałości. A ty, zastanawiałaś się, dlaczego chcesz się kochać właśnie z nim? Czy odkochasz się, bo nosi zwykłe slipki, a ty wolisz bokserki? Albo jest blondynem, lekko łysiejącym, a ty zawsze wolałaś brunetów z bujną czupryną? Zakochałaś się właśnie w nim, bo zachwycił cię jego zapach, sposób w jaki na ciebie patrzy, tembr głosu.

Jesteś kobietą nowoczesną i jak większość z nas, oddzielasz się od zwierzęcej natury, ale to właśnie hormony, a nie kolor włosów, czy model biustonosza, decydują czy między wami pojawi się namiętność. Testosteron i adrenalina – to nas pcha w objęcia ukochanego. Im bardzie zagłuszasz swój instynkt, reżyserujesz intymne zbliżenie, tym bardziej wasz seks jest odarty z magii. A tymczasem…

Namiętny seks to festiwal zmysłów


Nawet jeśli lubisz seks to nie znaczy wcale, że znasz jego prawdziwą moc. Intymne zbliżenie ma zwierzęcą naturę, łączy w sobie i rozkosz, i strach. W pełni satysfakcjonujący seks to puszczenie kontroli, wyzbycie się wstydu, zaufanie instynktowi. Gdy kochasz się z mężczyzną, kierowana prawdziwą namiętnością, oddajesz mu nie tylko swoje ciało, ale całą siebie. Nie wstydzisz się pokazać mu, jaka jesteś naprawdę; bez makijażu, naga – dosłownie i w przenośni. W trakcie autentycznego intymnego kontaktu jesteś szczera do granic bólu, ale jeśli ufasz partnerowi, nie boisz się zranienia. Otwierasz przed nim swoje serce, pokazujesz się w całej okazałości.


Dodał(a): Karolina Czaja , Piątek 01.07.2011 (aktualizacja: 2011-06-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karo80
OSTRO POSZŁO....
Dodano: 2011-10-17 21:05:30 Zgłoś nadużycie
specwet
Ojej!
Dodano: 2011-07-14 12:18:01 Zgłoś nadużycie
Nat
Ja pragnę tylko dodać do Twoich słów, że tutaj każdy artykuł jest denny i płytki. Te na temat seksu przechodzą same siebie. Tego nie piszą profesjonaliści. Trzeba to czytać z przymrużeniem oka, bo to w większości sztuczne i wyidealizowane zdania, bez większego sensu.
Dodano: 2011-07-02 14:54:30 Zgłoś nadużycie
damianultras
Takie artykuły to sposób żeby manipulować kobietami. Biedne dziewczyny czytają te brednie. To tak samo jak magazyn cosmopolitan. Rozsądna kobieta będzie uprawiała seks z kim chce, kiedy chce, gdzie chce i tak dalej. I powinna mieć w nosie kogoś kto wymyślił ten artykuł bo mu się wydaje, że czytelnicy będą się tym kierować. Chyba naiwni. Mamy XXI wiek i naprawdę takie bajki opowiadajcie swoim dzieciom. W dzisiejszych czasach kobieta jest niezależną osobą, kościół zaczyna odgrywać dominującą rolę w społeczeństwie ale oczywiście nie dla tych, którzy nie chcą go słuchać.
Dodano: 2011-07-01 23:48:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×