Miłośnicy piwa chętniej chodzą do łóżka na pierwszej randce? Oto wyniki badań

Czy fakt, że lubimy piwo może mieć coś wspólnego z tym, jak duże opory mamy przed seksem na pierwszej randce? Zobaczcie co odkryli badacze.

piwo i randka.jpg

Miłośnicy piwa częściej chodzą do łóżka na pierwszej randce? Oto wyniki badań

To czy decydujemy się na seks na pierwszej randce, czy też nie to nasza indywidualna sprawa. Naukowcy jednak postanowili sprawdzić, czy jest coś co wpływa, że chętniej zgadzamy się na taki krok po pierwszym spotkaniu...

Okazuje się, że to, czy jesteśmy miłośnikami smaku piwa, czy też nie, według przeprowadzonych badań może wpływać na to, czy chętniej decydujemy się na seks po pierwszej randce, czy też nie.

Zobacz też: CO KOBIETY SĄDZĄ O SEKSIE NA PIERWSZEJ RANDCE? ZOBACZCIE

Na zlecenie  serwisu randkowego OkCupid przeprowadzono ankietę, której celem było zbadanie różnych zależności i cech, które zwiększają prawdopodobieństwo, że ktoś będzie chętny na namiętną noc po pierwszej randce.

 

Okazało się, że najlepszym wskaźnikiem na to, czy ktoś będzie chętny na szybkie kroki w stronę sypialni było pytanie "Czy lubisz smak piwa?". Z ankiety wynika, że wśród osób lubiących smak piwa jest aż 60 procent większe prawdopodobieństwo, że zgodzą się na spontaniczny seks na pierwszej randce i będą się z tym czuć dobrze.

Zobacz też: PICIE PIWA POMAGA UTRZYMAĆ NASZ UMYSŁ W DOBRYM STANIE? ZOBACZ CO MÓWIĄ NAUKOWCY 

Oczywiście przeprowadzone badania nie przesądzają niczego i miłość do piwa wcale nie musi oznaczać przygody w sypialni na pierwszej randce. Mając jednak w świadomości przytoczoną ankietę można samemu zacząć prowadzić osobiste statystyki...

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Thinkstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 11.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×