Największe wpadki seksualne mężczyzn

Mężczyźni mają swoje "zachcianki seksualne". Niestety, to co podoba się facetom, nie zawsze musi pociągać ich partnerki. Ludzie często popełniają tzw. "łóżkowe wpadki" nie mając nawet takiej świadomości. Poniżej kilka błędów najczęściej popełnianych przez płeć męską.

wpadki seksualne

Wrażliwe całowanie

Całowanie jest bardzo przyjemną czynnością. Trzeba natomiast uważać, by robić to dobrze i z wyczuciem. Mężczyźni często zapominają jednak, że kobieta jest delikatną istotą i nie można postępować z nią zbyt brutalnie, zwłaszcza podczas namiętnego pocałunku. Bądźcie więc bardziej wrażliwi i delikatni panowie.

Dotykanie sfer erogennych przed "grą wstępną"

Niestety większość "samców" nie potrafi wyczuć, kiedy kobieta jest dostatecznie podniecona i gotowa na zbliżenie. Facetom wystarcza kilka zdawkowych pocałunków i mogą posuwać się coraz dalej i dalej. Kobiety nie są aż tak wyrozumiałe w tej kwestii i dlatego zamiast czuć się dobrze, robią się coraz bardziej podirytowane gdy ich partner wkłada ręce pod ich bieliznę i od razu "przechodzi do rzeczy."

Malinka na szyi

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się, że tzw. "malinka" zdobiła nam szyję. Jest to jednak dość "niesmaczny" widok u dorosłych ludzi. Takie incydenty z pewnością nie podobają się kobietom powyżej 18 lat.


Zarost

Zarost u mężczyzn jest niezbyt miłym dodatkiem do pieszczot. Może i wygląda męsko, ale potrafi przysporzyć wielu bolesnych wspomnień podczas zbliżeń. Szorstka broda może sprawić, że kobieta będzie wręcz zniechęcona swoim partnerem, a już na pewno nastąpi szybka redukcja poziomu podniecenia podczas stosunku płciowego.


Brak odpowiedniej higieny

Mężczyźni często zapominają o zachowaniu higieny zanim pójdą z kobietą do łóżka. Dla kobiety natomiast jest to podstawa. Chodzi tu zwłaszcza o intymne części ciała, o które szczególnie należy zadbać. Czystość powinna być zatem "wizytówka" mężczyzny.


Zostawianie prezerwatyw gdzie popadnie

Prezerwatywy to dla wielu par nieodzowny element intymnych stosunków. Bywa jednak bardzo często,  że mężczyzna nie przywiązuje wagi do tego, gdzie pozostawi zużytego już kondoma. Najczęściej zawija go w chusteczkę, bądź papier toaletowy i zostawia niezdarnie na stoliku, czy szafce nocnej. Zdarza się również, że zamiast po prostu wyrzucić prezerwatywę do kosza, faceci wrzucają ją swobodnie do toalety, gdzie często zostaje na bardzo długo i nie daje o sobie zapomnieć.


Depilacja ze strony kobiety jest dla mężczyzny podstawą

Zapewne depilacja w miejscach intymnych jest rzeczą oczywistą i dodaje kobiecie estetyki. Nie wszystkie jednak to lubią. Niektórym paniom brak owłosienia zwyczajnie przeszkadza lub naraża na pewien dyskomfort. Należy zatem najpierw upewnić się, czy partnerka ma jakiekolwiek obiekcje co do depilacji części intymnych i w razie odmowy zwyczajnie to zaakceptować.


Zbyt szybkie "dojście"

Facet powinien zapamiętać jedną bardzo ważną rzecz. Kobiety osiągają orgazm pierwsze. Dlatego warto wziąć sobie to do serca i postarać się zaspokoić najpierw swoją partnerkę, a potem dopiero siebie. Jeśli kolejność będzie odwrotna, to niestety prawdopodobnie nie dojdzie do tego w najbliższym czasie, gdyż mężczyźni po wytrysku tracą na jakiś czas ochotę na seks. Jaka więc będzie gwarancja, że po upływie określonego czasu kobieta będzie jeszcze chciała się kochać?


Klapsy

Być może klapsy w pupę partnerki dają wiele przyjemności mężczyznom. Nie  musi to jednak wpływać w pozytywny sposób na kobiety. Należy uważać i nie przesadzać zbytnio ze zbyt odważnymi uderzeniami. Najpierw warto sprawdzić, czy słabsze klapsy jej nie przeszkadzają.


Wytrysk w kobiecie

Wytrysk na piersi czy brzuch nie musi być wcale tak ekscytujący dla kobiet jak dla samych mężczyzn. Jeśli narasta chęć wytrysku w pochwie kobiety lub na którejś części jej ciała, należy najpierw spytać ją o zdanie.


Zero romantyzmu po stosunku

Kobiety potrzebują romantyzmu zawsze i wszędzie. Zwłaszcza po stosunku płciowym. Dla kobiety intymne zbliżenie zawsze znaczy coś więcej niż dla mężczyzny. Jest to dla niej bardzo emocjonalne przeżycie i po zbliżeniu chciałaby się poczuć kochana. Trzeba więc poświęcić jej trochę czasu, przytulić czy porozmawiać, a nie odwracać plecami i zasypiać od razu "po."


Źródło: naturalmaleenhancementhq.com

Przeczytaj również:

6 seksualnych korzyści

Męska pigułka

Zdrada w mundurzeDodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 16.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×