Największy stres mężczyzny

Okazuje się, że mężczyźni mogą być naprawdę zestresowani jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Jednak ich największym zmartwieniem nie jest technika, czy rozmiar, ale... przedwczesny wytrysk. Zatem warto dowiedzieć się jaki może mieć to wpływ na seks i jak temu zaradzić.

76763614.jpgNajwiększy stres mężczyzny

Dla wielu mężczyzn może to być zawstydzające, ale okazuje się, że ich największym zmartwieniem w łóżku jest właśnie przedwczesny wytrysk. Często zamiast koncentrować się na chwili obecnej i przeżywaniu seksu ze swoją partnerką, zaczynają myśleć, co to będzie, jeżeli 'skończą za wcześnie'. Paradoksalnie, to właśnie może doprowadzić do przedwczesnego zakończenia stosunku. Psychologowie nazywają to "widzeniem tunelowym", co oznacza zawężenie myślenia do jednego problemu i niedostrzeganie niczego wokół.

Sprawdź, jak masować mężczyznę za pomocą olejków!

Aby uwolnić swojego partnera od tych mało przyjemnych myśli i zwiększyć jego erotyczną wytrwałość, trzeba sprawić aby skupił się na chwili obecnej. Otóż istnieje kilka sposobów na utrzymanie uwagi mężczyzny. Przede wszystkim, w trakcie seksu spróbuj masować plecy, ramiona i głowę swojego partnera. Warto też w trakcie stosunku łapać kontakt wzrokowy z mężczyzną. To bardzo intymny sygnał, który przypomni mu o tym co dzieje się tu i teraz. Trzeba także kierować uwagę partnera na doznania fizyczne, co sprawi, że skupi się bardziej na akcji, niż na swoich myślach. Dlatego tak ważne jest mówienie mu jak bardzo podobają Ci się jego pieszczoty. To wszystko zdecydowanie odciągnie uwagę mężczyzny od jego problemu i sprawi, że seks będzie jeszcze przyjemniejszy.

Jak masować mężczyznę? Kliknij i dowiedz się!

masaz-ed3bebbaaeaaa8b4f339-297ad-5-2e7aa_261c40.jpg


Foto: ThinkStock
Dodał(a): Paulina Lipska , Piątek 07.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
Najlepiej jeszcze jak facet o tym rozmaiwa i próbuje coś z tym zrobić a nie tacy co mają to gdzieś a laska neizadowolona
Dodano: 2012-11-06 09:16:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
Też miewam ten problem z moim partnerem i na początku strrrasznie się tym stresował. Ale wystarczyło regularne powtarzanie, że oboje nad tym popracujemy i jest poprawa :) w sumie najważniejsze żeby partnerka się nie zrażała, nie obrażała i nie wiadomo co jeszcze, tylko okazała swoją wyrozumiałość i czułość.
Dodano: 2012-10-22 12:24:34 Zgłoś nadużycie
Lighter
Hehe to fakt nie ma nic bardziej frustrującego dla kobiety niż facet kończący po 2 minutach
Dodano: 2012-10-10 11:25:16 Zgłoś nadużycie
Anonim
farna jest znakomita.
Dodano: 2012-09-09 09:37:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
ten kto to napisal nie ma zielonego pojecia o tym co pisze
Dodano: 2012-09-07 19:46:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×